1. FC Slovácko - znak

1. FC Slovácko

Počet zápasů Výher Remíz Proher
36 5 (13.89%) 11 (30.56%) 20 (55.56%)

Poslední zápasy

Chance liga 5.9.2026 15:00 1. FC Slovácko 0:0 FK Pardubice
Chance liga 30.8.2026 17:00 FC Viktoria Plzeň 1:1 1. FC Slovácko
Chance liga 22.8.2026 17:00 FK Mladá Boleslav 2:1 1. FC Slovácko
Chance liga 15.8.2026 17:00 1. FC Slovácko 1:2 SK Sigma Olomouc
Chance liga 9.8.2026 17:00 FK Jablonec 1:0 1. FC Slovácko
Chance liga 1.8.2026 17:00 1. FC Slovácko 1:1 SK Artis Brno
Chance liga 26.7.2026 15:00 SK Slavia Praha 5:1 1. FC Slovácko
Chance liga 23.5.2026 14:00 FC Zlín 1:0 1. FC Slovácko
Chance liga 16.5.2026 17:00 1. FC Slovácko 0:3 FK Mladá Boleslav
Chance liga 12.5.2026 17:30 1. FC Slovácko 2:1 FC Baník Ostrava

Průměrné statistiky na zápas

Statistika 1. FC Slovácko Soupeři Celkem
Branky 0.83 1.56 2.39
Branky v 1. poločase 0.42 0.81 1.23
xG 1.37 1.5 2.87
Střely 11.75 12.39 24.14
Střely na bránu 3.75 4.69 8.44
Rohy 4.39 5 9.39
Žluté karty 1.78 1.47 3.25
Červené karty 0.19 0.08 0.27
Fauly 12.56 14.11 26.67
Držení míče 50.83% 49.17% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 5
(13.89%)
5
(13.89%)
15
(41.67%)
17
(47.22%)
13
(36.11%)
12
(33.33%)
17
(47.22%)
4
(11.11%)
10
(27.78%)
20
(55.56%)
Soupeř více 20
(55.56%)
16
(44.44%)
21
(58.33%)
18
(50%)
20
(55.56%)
15
(41.67%)
9
(25%)
1
(2.78%)
21
(58.33%)
16
(44.44%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
1. FC Slovácko 14x
(38.89%)
15x
(41.67%)
6x
(16.67%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(22.22%)
12x
(33.33%)
9x
(25%)
4x
(11.11%)
1x
(2.78%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 4x
(11.11%)
7x
(19.44%)
7x
(19.44%)
12x
(33.33%)
4x
(11.11%)
0x
(0%)
2x
(5.56%)
1. FC Slovácko dá gól 22x (61.11%)
Soupeř dá gól 28x (77.78%)
Oba týmy dají gól 18x (50%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (8.33%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 2 (5.56%)
2 2 (5.56%)
3 1 (2.78%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 13 (36.11%)
2 1 (2.78%)
3 4 (11.11%)
4+ 2 (5.56%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (8.33%)
Výhra - remíza 2 (5.56%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 2 (5.56%)
Remíza - remíza 7 (19.44%)
Remíza - prohra 6 (16.67%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 2 (5.56%)
Prohra - prohra 14 (38.89%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 12 (33.33%)
z toho výher 5 (41.67%)
z toho remíz 4 (33.33%)
z toho proher 3 (25%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 20 (55.56%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 3 (15%)
z toho proher 17 (85%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 2
2:1 1
3:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 4
1:1 5
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 6
0:3 3
0:4 1
1:2 7
1:3 1
1:5 1
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
1. FC Slovácko 7x
(19.44%)
29x
(80.56%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(22.22%)
28x
(77.78%)
6x
(16.67%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
36x
(100%)
35x
(97.22%)
13x
(36.11%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (2.78%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (13.89%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)