Stade Rennais FC - znak

Stade Rennais FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 17 (51.52%) 8 (24.24%) 8 (24.24%)

Poslední zápasy

Ligue 1 30.8.2026 17:15 Stade Rennais FC 3:2 Le Mans FC
Ligue 1 23.8.2026 20:45 Stade Rennais FC 2:2 Paris Saint-Germain
Ligue 1 17.5.2026 21:00 Olympique de Marseille 3:1 Stade Rennais FC
Ligue 1 10.5.2026 21:00 Stade Rennais FC 2:1 Paris FC
Ligue 1 3.5.2026 20:45 Olympique Lyonnais 4:2 Stade Rennais FC
Ligue 1 26.4.2026 17:15 Stade Rennais FC 2:1 FC Nantes
Ligue 1 19.4.2026 17:15 RC Strasbourg 0:3 Stade Rennais FC
Ligue 1 11.4.2026 21:05 Stade Rennais FC 2:1 Angers SCO
Ligue 1 4.4.2026 19:00 Stade Brestois 29 3:4 Stade Rennais FC
Ligue 1 22.3.2026 17:15 Stade Rennais FC 0:0 FC Metz

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Stade Rennais FC Soupeři Celkem
Branky 1.88 1.48 3.36
Branky v 1. poločase 0.91 0.58 1.49
xG 1.64 1.45 3.09
Střely 14.58 13.15 27.73
Střely na bránu 5.06 4.24 9.3
Rohy 6.12 4.73 10.85
Žluté karty 1.76 1.85 3.61
Červené karty 0.03 0.18 0.21
Fauly 12.36 11.67 24.03
Držení míče 53.7% 46.3% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 17
(51.52%)
15
(45.45%)
20
(60.61%)
18
(54.55%)
18
(54.55%)
21
(63.64%)
13
(39.39%)
1
(3.03%)
17
(51.52%)
22
(66.67%)
Soupeř více 8
(24.24%)
8
(24.24%)
13
(39.39%)
14
(42.42%)
11
(33.33%)
10
(30.3%)
14
(42.42%)
6
(18.18%)
13
(39.39%)
10
(30.3%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Stade Rennais FC 5x
(15.15%)
8x
(24.24%)
10x
(30.3%)
6x
(18.18%)
4x
(12.12%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(27.27%)
9x
(27.27%)
9x
(27.27%)
3x
(9.09%)
2x
(6.06%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(6.06%)
3x
(9.09%)
3x
(9.09%)
7x
(21.21%)
12x
(36.36%)
4x
(12.12%)
2x
(6.06%)
Stade Rennais FC dá gól 28x (84.85%)
Soupeř dá gól 24x (72.73%)
Oba týmy dají gól 21x (63.64%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 8x (24.24%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 8 (24.24%)
2 4 (12.12%)
3 4 (12.12%)
4+ 1 (3.03%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 2 (6.06%)
2 4 (12.12%)
3 0 (0%)
4+ 2 (6.06%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 12 (36.36%)
Výhra - remíza 3 (9.09%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 4 (12.12%)
Remíza - remíza 5 (15.15%)
Remíza - prohra 1 (3.03%)
Prohra - výhra 1 (3.03%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 7 (21.21%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 19 (57.58%)
z toho výher 13 (68.42%)
z toho remíz 4 (21.05%)
z toho proher 2 (10.53%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 12 (36.36%)
z toho výher 4 (33.33%)
z toho remíz 2 (16.67%)
z toho proher 6 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 1
2:1 3
3:0 2
3:1 3
3:2 1
4:0 1
4:1 2
4:3 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 1
2:2 5

Prohry

Skóre Počet
0:2 1
0:4 1
0:5 1
1:2 2
1:3 2
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Stade Rennais FC 3x
(9.09%)
30x
(90.91%)
10x
(30.3%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(24.24%)
25x
(75.76%)
5x
(15.15%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
33x
(100%)
16x
(48.48%)
2x
(6.06%)
1x
(3.03%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 8 (24.24%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (9.09%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)