|
Stade Rennais FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 34 | 17 (50%) | 8 (23.53%) | 9 (26.47%) |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | Stade Rennais FC | 2:1 | Paris FC |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 20:45 | Olympique Lyonnais | 4:2 | Stade Rennais FC |
| Ligue 1 | 26.4.2026 | 17:15 | Stade Rennais FC | 2:1 | FC Nantes |
| Ligue 1 | 19.4.2026 | 17:15 | RC Strasbourg | 0:3 | Stade Rennais FC |
| Ligue 1 | 11.4.2026 | 21:05 | Stade Rennais FC | 2:1 | Angers SCO |
| Ligue 1 | 4.4.2026 | 19:00 | Stade Brestois 29 | 3:4 | Stade Rennais FC |
| Ligue 1 | 22.3.2026 | 17:15 | Stade Rennais FC | 0:0 | FC Metz |
| Ligue 1 | 15.3.2026 | 20:45 | Stade Rennais FC | 1:2 | Lille OSC |
| Ligue 1 | 8.3.2026 | 17:15 | OGC Nice | 0:4 | Stade Rennais FC |
| Ligue 1 | 28.2.2026 | 17:00 | Stade Rennais FC | 1:0 | Toulouse FC |
| Statistika | Stade Rennais FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.76 | 1.5 | 3.26 |
| Branky v 1. poločase | 0.82 | 0.59 | 1.41 |
| xG | 1.56 | 1.46 | 3.02 |
| Střely | 13.59 | 13.29 | 26.88 |
| Střely na bránu | 4.91 | 4.26 | 9.17 |
| Rohy | 5.82 | 4.62 | 10.44 |
| Žluté karty | 1.74 | 2 | 3.74 |
| Červené karty | 0.12 | 0.15 | 0.27 |
| Fauly | 12.18 | 11.74 | 23.92 |
| Držení míče | 52.97% | 47.03% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 17 (50%) |
14 (41.18%) |
20 (58.82%) |
18 (52.94%) |
18 (52.94%) |
20 (58.82%) |
12 (35.29%) |
3 (8.82%) |
18 (52.94%) |
21 (61.76%) |
| Soupeř více | 9 (26.47%) |
9 (26.47%) |
14 (41.18%) |
16 (47.06%) |
11 (32.35%) |
11 (32.35%) |
15 (44.12%) |
5 (14.71%) |
14 (41.18%) |
12 (35.29%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stade Rennais FC | 6x (17.65%) |
9x (26.47%) |
10x (29.41%) |
5x (14.71%) |
4x (11.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 10x (29.41%) |
10x (29.41%) |
7x (20.59%) |
2x (5.88%) |
4x (11.76%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (5.88%) |
4x (11.76%) |
4x (11.76%) |
7x (20.59%) |
11x (32.35%) |
3x (8.82%) |
3x (8.82%) |
| Stade Rennais FC dá gól | 28x (82.35%) |
| Soupeř dá gól | 24x (70.59%) |
| Oba týmy dají gól | 20x (58.82%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (20.59%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (23.53%) |
| 2 | 4 (11.76%) |
| 3 | 4 (11.76%) |
| 4+ | 1 (2.94%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.88%) |
| 2 | 4 (11.76%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 3 (8.82%) |
| Výhra - Výhra | 11 (32.35%) |
| Výhra - remíza | 3 (8.82%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 5 (14.71%) |
| Remíza - remíza | 5 (14.71%) |
| Remíza - prohra | 1 (2.94%) |
| Prohra - výhra | 1 (2.94%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 8 (23.53%) |
| Počet zápasů | 20 (58.82%) |
| z toho výher | 13 (65%) |
| z toho remíz | 4 (20%) |
| z toho proher | 3 (15%) |
| Počet zápasů | 12 (35.29%) |
| z toho výher | 4 (33.33%) |
| z toho remíz | 2 (16.67%) |
| z toho proher | 6 (50%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 3 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 2 |
| 4:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 4 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:2 | 1 |
| 0:4 | 2 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 2:4 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Stade Rennais FC | 3x (8.82%) |
31x (91.18%) |
8x (23.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (23.53%) |
26x (76.47%) |
6x (17.65%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
34x (100%) |
34x (100%) |
16x (47.06%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (20.59%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (14.71%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |