Girona FC - znak

Girona FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
10 1 (10%) 5 (50%) 4 (40%)

Poslední zápasy

La Liga 17.5.2026 19:00 Club Atlético de Madrid 1:0 Girona FC
La Liga 11.5.2026 21:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:1 Girona FC
La Liga 25.4.2026 18:30 Valencia CF 2:1 Girona FC
La Liga 10.4.2026 21:00 Real Madrid CF 1:1 Girona FC
La Liga 21.3.2026 18:30 CA Osasuna 1:0 Girona FC
La Liga 7.3.2026 16:15 Levante UD 1:1 Girona FC
La Liga 23.2.2026 21:00 Deportivo Alavés SAD 2:2 Girona FC
La Liga 8.2.2026 16:15 Sevilla FC 1:1 Girona FC
La Liga 31.1.2026 14:00 Real Oviedo SAD 1:0 Girona FC
La Liga 16.1.2026 21:00 RCD Espanyol 0:2 Girona FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Girona FC Soupeři Celkem
Branky 0.9 1.1 2
Branky v 1. poločase 0.3 0.2 0.5
xG 1.41 1.68 3.09
Střely 11.9 15.2 27.1
Střely na bránu 4.3 5.1 9.4
Rohy 4.4 6.1 10.5
Žluté karty 1.7 2.1 3.8
Červené karty 0 0.1 0.1
Fauly 10.7 14.1 24.8
Držení míče 53.7% 46.3% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 1
(10%)
2
(20%)
3
(30%)
4
(40%)
5
(50%)
2
(20%)
0
(0%)
0
(0%)
3
(30%)
7
(70%)
Soupeř více 4
(40%)
1
(10%)
7
(70%)
6
(60%)
4
(40%)
6
(60%)
3
(30%)
1
(10%)
6
(60%)
3
(30%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Girona FC 3x
(30%)
5x
(50%)
2x
(20%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 1x
(10%)
7x
(70%)
2x
(20%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
3x
(30%)
5x
(50%)
1x
(10%)
1x
(10%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Girona FC dá gól 7x (70%)
Soupeř dá gól 9x (90%)
Oba týmy dají gól 6x (60%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 1x (10%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 0 (0%)
2 1 (10%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (40%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 1 (10%)
Výhra - remíza 1 (10%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 0 (0%)
Remíza - remíza 4 (40%)
Remíza - prohra 3 (30%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 1 (10%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 2 (20%)
z toho výher 1 (50%)
z toho remíz 1 (50%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 8 (80%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 4 (50%)
z toho proher 4 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:0 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 4
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
1:2 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Girona FC 4x
(40%)
6x
(60%)
2x
(20%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 0x
(0%)
10x
(100%)
2x
(20%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
10x
(100%)
10x
(100%)
5x
(50%)
1x
(10%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (10%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (20%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)