FC Utrecht - znak

FC Utrecht

Počet zápasů Výher Remíz Proher
45 13 (28.89%) 11 (24.44%) 21 (46.67%)

Poslední zápasy

Eredivisie 30.8.2026 12:15 FC Utrecht 1:6 PSV Eindhoven
Eredivisie 22.8.2026 18:45 Sparta Rotterdam 3:3 FC Utrecht
Eredivisie 15.8.2026 18:45 FC Utrecht 1:4 AZ Alkmaar
Eredivisie 9.8.2026 14:30 FC Groningen 2:1 FC Utrecht
Eredivisie 24.5.2026 12:15 AFC Ajax 1:1 FC Utrecht
Eredivisie 21.5.2026 21:00 FC Utrecht 3:2 SC Heerenveen
Eredivisie 17.5.2026 14:30 FC Utrecht 2:0 Fortuna Sittard
Eredivisie 10.5.2026 16:45 AFC Ajax 1:2 FC Utrecht
Eredivisie 2.5.2026 16:30 FC Utrecht 2:0 NAC Breda
Eredivisie 26.4.2026 12:15 AS Excelsior 5:0 FC Utrecht

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Utrecht Soupeři Celkem
Branky 1.33 1.64 2.97
Branky v 1. poločase 0.49 0.6 1.09
xG 1.45 1.65 3.1
Střely 13.51 14.33 27.84
Střely na bránu 4.67 5.58 10.25
Rohy 4.76 5.04 9.8
Žluté karty 1.53 1.69 3.22
Červené karty 0.07 0.07 0.14
Fauly 12 11.07 23.07
Držení míče 44.89% 55.11% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 13
(28.89%)
13
(28.89%)
17
(37.78%)
20
(44.44%)
19
(42.22%)
19
(42.22%)
15
(33.33%)
3
(6.67%)
21
(46.67%)
13
(28.89%)
Soupeř více 21
(46.67%)
16
(35.56%)
27
(60%)
24
(53.33%)
23
(51.11%)
24
(53.33%)
18
(40%)
3
(6.67%)
17
(37.78%)
31
(68.89%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Utrecht 10x
(22.22%)
17x
(37.78%)
12x
(26.67%)
5x
(11.11%)
1x
(2.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(15.56%)
19x
(42.22%)
11x
(24.44%)
2x
(4.44%)
4x
(8.89%)
1x
(2.22%)
1x
(2.22%)
Celkem v zápase 1x
(2.22%)
7x
(15.56%)
14x
(31.11%)
9x
(20%)
4x
(8.89%)
6x
(13.33%)
4x
(8.89%)
FC Utrecht dá gól 35x (77.78%)
Soupeř dá gól 38x (84.44%)
Oba týmy dají gól 29x (64.44%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (15.56%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (11.11%)
2 7 (15.56%)
3 1 (2.22%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 14 (31.11%)
2 3 (6.67%)
3 2 (4.44%)
4+ 2 (4.44%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 8 (17.78%)
Výhra - remíza 2 (4.44%)
Výhra - prohra 3 (6.67%)
Remíza - výhra 4 (8.89%)
Remíza - remíza 8 (17.78%)
Remíza - prohra 4 (8.89%)
Prohra - výhra 1 (2.22%)
Prohra - remíza 1 (2.22%)
Prohra - prohra 14 (31.11%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 21 (46.67%)
z toho výher 11 (52.38%)
z toho remíz 6 (28.57%)
z toho proher 4 (19.05%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 23 (51.11%)
z toho výher 2 (8.7%)
z toho remíz 4 (17.39%)
z toho proher 17 (73.91%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 5
2:1 3
3:1 2
3:2 1
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 7
2:2 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 6
0:2 2
0:5 1
1:2 6
1:4 2
1:6 1
2:3 1
2:4 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Utrecht 9x
(20%)
36x
(80%)
7x
(15.56%)
1x
(2.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(11.11%)
40x
(88.89%)
14x
(31.11%)
1x
(2.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
45x
(100%)
45x
(100%)
26x
(57.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (8.89%)
2 1 (2.22%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 11 (24.44%)
2 1 (2.22%)
3 1 (2.22%)