|
Real Betis Balompié |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 51 | 23 (45.1%) | 16 (31.37%) | 12 (23.53%) |
| La Liga | 29.8.2026 | 17:00 | Levante UD | 5:2 | Real Betis Balompié |
| La Liga | 25.8.2026 | 21:00 | Valencia CF | 0:1 | Real Betis Balompié |
| La Liga | 21.8.2026 | 21:00 | Real Betis Balompié | 1:0 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 23.5.2026 | 21:00 | Real Betis Balompié | 2:1 | Levante UD |
| La Liga | 17.5.2026 | 21:15 | FC Barcelona | 3:1 | Real Betis Balompié |
| La Liga | 12.5.2026 | 20:00 | Real Betis Balompié | 2:1 | Elche CF |
| La Liga | 9.5.2026 | 21:00 | Real Sociedad de Fútbol | 2:2 | Real Betis Balompié |
| La Liga | 3.5.2026 | 18:30 | Real Betis Balompié | 3:0 | Real Oviedo SAD |
| La Liga | 24.4.2026 | 21:00 | Real Betis Balompié | 1:1 | Real Madrid CF |
| La Liga | 21.4.2026 | 21:30 | Girona FC | 2:3 | Real Betis Balompié |
| Statistika | Real Betis Balompié | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.59 | 1.33 | 2.92 |
| Branky v 1. poločase | 0.76 | 0.71 | 1.47 |
| xG | 1.57 | 1.37 | 2.94 |
| Střely | 14.37 | 11.73 | 26.1 |
| Střely na bránu | 4.96 | 4.24 | 9.2 |
| Rohy | 4.25 | 4.76 | 9.01 |
| Žluté karty | 2.06 | 2.27 | 4.33 |
| Červené karty | 0.06 | 0.08 | 0.14 |
| Fauly | 10.86 | 12.57 | 23.43 |
| Držení míče | 51.51% | 48.49% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 23 (45.1%) |
15 (29.41%) |
29 (56.86%) |
31 (60.78%) |
24 (47.06%) |
16 (31.37%) |
17 (33.33%) |
2 (3.92%) |
19 (37.25%) |
29 (56.86%) |
| Soupeř více | 12 (23.53%) |
16 (31.37%) |
21 (41.18%) |
17 (33.33%) |
18 (35.29%) |
31 (60.78%) |
22 (43.14%) |
3 (5.88%) |
27 (52.94%) |
19 (37.25%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Betis Balompié | 8x (15.69%) |
15x (29.41%) |
20x (39.22%) |
6x (11.76%) |
2x (3.92%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 15x (29.41%) |
19x (37.25%) |
11x (21.57%) |
1x (1.96%) |
1x (1.96%) |
4x (7.84%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 3x (5.88%) |
4x (7.84%) |
16x (31.37%) |
12x (23.53%) |
10x (19.61%) |
2x (3.92%) |
4x (7.84%) |
| Real Betis Balompié dá gól | 43x (84.31%) |
| Soupeř dá gól | 36x (70.59%) |
| Oba týmy dají gól | 31x (60.78%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 9x (17.65%) |
| X | Četnost |
| 1 | 12 (23.53%) |
| 2 | 7 (13.73%) |
| 3 | 2 (3.92%) |
| 4+ | 2 (3.92%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (5.88%) |
| 2 | 6 (11.76%) |
| 3 | 1 (1.96%) |
| 4+ | 2 (3.92%) |
| Výhra - Výhra | 12 (23.53%) |
| Výhra - remíza | 2 (3.92%) |
| Výhra - prohra | 1 (1.96%) |
| Remíza - výhra | 10 (19.61%) |
| Remíza - remíza | 7 (13.73%) |
| Remíza - prohra | 3 (5.88%) |
| Prohra - výhra | 1 (1.96%) |
| Prohra - remíza | 7 (13.73%) |
| Prohra - prohra | 8 (15.69%) |
| Počet zápasů | 27 (52.94%) |
| z toho výher | 19 (70.37%) |
| z toho remíz | 6 (22.22%) |
| z toho proher | 2 (7.41%) |
| Počet zápasů | 21 (41.18%) |
| z toho výher | 4 (19.05%) |
| z toho remíz | 7 (33.33%) |
| z toho proher | 10 (47.62%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 8 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 8 |
| 2:2 | 5 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 3 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| 2:5 | 1 |
| 3:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Betis Balompié | 4x (7.84%) |
47x (92.16%) |
8x (15.69%) |
1x (1.96%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 11x (21.57%) |
40x (78.43%) |
5x (9.8%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
51x (100%) |
49x (96.08%) |
22x (43.14%) |
1x (1.96%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (11.76%) |
| 2 | 1 (1.96%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (1.96%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |