|
Real Betis Balompié |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 52 | 24 (46.15%) | 16 (30.77%) | 12 (23.08%) |
| La Liga | 4.9.2026 | 21:00 | Real Betis Balompié | 1:0 | Real Madrid CF |
| La Liga | 29.8.2026 | 17:00 | Levante UD | 5:2 | Real Betis Balompié |
| La Liga | 25.8.2026 | 21:00 | Valencia CF | 0:1 | Real Betis Balompié |
| La Liga | 21.8.2026 | 21:00 | Real Betis Balompié | 1:0 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 23.5.2026 | 21:00 | Real Betis Balompié | 2:1 | Levante UD |
| La Liga | 17.5.2026 | 21:15 | FC Barcelona | 3:1 | Real Betis Balompié |
| La Liga | 12.5.2026 | 20:00 | Real Betis Balompié | 2:1 | Elche CF |
| La Liga | 9.5.2026 | 21:00 | Real Sociedad de Fútbol | 2:2 | Real Betis Balompié |
| La Liga | 3.5.2026 | 18:30 | Real Betis Balompié | 3:0 | Real Oviedo SAD |
| La Liga | 24.4.2026 | 21:00 | Real Betis Balompié | 1:1 | Real Madrid CF |
| Statistika | Real Betis Balompié | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.58 | 1.31 | 2.89 |
| Branky v 1. poločase | 0.75 | 0.69 | 1.44 |
| xG | 1.57 | 1.39 | 2.96 |
| Střely | 14.29 | 11.88 | 26.17 |
| Střely na bránu | 4.96 | 4.31 | 9.27 |
| Rohy | 4.29 | 4.87 | 9.16 |
| Žluté karty | 2.08 | 2.29 | 4.37 |
| Červené karty | 0.06 | 0.08 | 0.14 |
| Fauly | 10.85 | 12.58 | 23.43 |
| Držení míče | 51.33% | 48.67% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 24 (46.15%) |
15 (28.85%) |
29 (55.77%) |
31 (59.62%) |
24 (46.15%) |
16 (30.77%) |
17 (32.69%) |
2 (3.85%) |
19 (36.54%) |
29 (55.77%) |
| Soupeř více | 12 (23.08%) |
16 (30.77%) |
22 (42.31%) |
18 (34.62%) |
19 (36.54%) |
32 (61.54%) |
22 (42.31%) |
3 (5.77%) |
28 (53.85%) |
20 (38.46%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Betis Balompié | 8x (15.38%) |
16x (30.77%) |
20x (38.46%) |
6x (11.54%) |
2x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 16x (30.77%) |
19x (36.54%) |
11x (21.15%) |
1x (1.92%) |
1x (1.92%) |
4x (7.69%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 3x (5.77%) |
5x (9.62%) |
16x (30.77%) |
12x (23.08%) |
10x (19.23%) |
2x (3.85%) |
4x (7.69%) |
| Real Betis Balompié dá gól | 44x (84.62%) |
| Soupeř dá gól | 36x (69.23%) |
| Oba týmy dají gól | 31x (59.62%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 9x (17.31%) |
| X | Četnost |
| 1 | 13 (25%) |
| 2 | 7 (13.46%) |
| 3 | 2 (3.85%) |
| 4+ | 2 (3.85%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (5.77%) |
| 2 | 6 (11.54%) |
| 3 | 1 (1.92%) |
| 4+ | 2 (3.85%) |
| Výhra - Výhra | 12 (23.08%) |
| Výhra - remíza | 2 (3.85%) |
| Výhra - prohra | 1 (1.92%) |
| Remíza - výhra | 11 (21.15%) |
| Remíza - remíza | 7 (13.46%) |
| Remíza - prohra | 3 (5.77%) |
| Prohra - výhra | 1 (1.92%) |
| Prohra - remíza | 7 (13.46%) |
| Prohra - prohra | 8 (15.38%) |
| Počet zápasů | 28 (53.85%) |
| z toho výher | 20 (71.43%) |
| z toho remíz | 6 (21.43%) |
| z toho proher | 2 (7.14%) |
| Počet zápasů | 21 (40.38%) |
| z toho výher | 4 (19.05%) |
| z toho remíz | 7 (33.33%) |
| z toho proher | 10 (47.62%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 8 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 8 |
| 2:2 | 5 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 3 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| 2:5 | 1 |
| 3:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Betis Balompié | 4x (7.69%) |
48x (92.31%) |
8x (15.38%) |
1x (1.92%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 11x (21.15%) |
41x (78.85%) |
6x (11.54%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
52x (100%) |
50x (96.15%) |
23x (44.23%) |
1x (1.92%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (11.54%) |
| 2 | 1 (1.92%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (3.85%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |