Real Sociedad de Fútbol - znak

Real Sociedad de Fútbol

Počet zápasů Výher Remíz Proher
43 15 (34.88%) 13 (30.23%) 15 (34.88%)

Poslední zápasy

La Liga 29.8.2026 19:00 Real Sociedad de Fútbol 2:1 RCD Espanyol
La Liga 26.8.2026 21:00 Real Madrid CF 4:1 Real Sociedad de Fútbol
La Liga 21.8.2026 21:00 Real Betis Balompié 1:0 Real Sociedad de Fútbol
La Liga 23.5.2026 21:00 RCD Espanyol 1:1 Real Sociedad de Fútbol
La Liga 17.5.2026 19:00 Real Sociedad de Fútbol 3:4 Valencia CF
La Liga 14.5.2026 20:00 Girona FC 1:1 Real Sociedad de Fútbol
La Liga 9.5.2026 21:00 Real Sociedad de Fútbol 2:2 Real Betis Balompié
La Liga 4.5.2026 21:00 Sevilla FC 1:0 Real Sociedad de Fútbol
La Liga 26.4.2026 14:00 Rayo Vallecano de Madrid 3:3 Real Sociedad de Fútbol
La Liga 22.4.2026 20:00 Real Sociedad de Fútbol 0:1 Getafe CF

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Real Sociedad de Fútbol Soupeři Celkem
Branky 1.58 1.6 3.18
Branky v 1. poločase 0.7 0.74 1.44
xG 1.46 1.55 3.01
Střely 12.6 13.98 26.58
Střely na bránu 4.79 4.67 9.46
Rohy 5.63 4.49 10.12
Žluté karty 2.37 2.44 4.81
Červené karty 0.09 0.16 0.25
Fauly 14.3 12.91 27.21
Držení míče 51.05% 48.95% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 15
(34.88%)
14
(32.56%)
22
(51.16%)
20
(46.51%)
25
(58.14%)
29
(67.44%)
15
(34.88%)
4
(9.3%)
22
(51.16%)
24
(55.81%)
Soupeř více 15
(34.88%)
12
(27.91%)
21
(48.84%)
20
(46.51%)
16
(37.21%)
10
(23.26%)
18
(41.86%)
6
(13.95%)
18
(41.86%)
17
(39.53%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Real Sociedad de Fútbol 5x
(11.63%)
18x
(41.86%)
10x
(23.26%)
10x
(23.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(11.63%)
20x
(46.51%)
8x
(18.6%)
7x
(16.28%)
3x
(6.98%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
9x
(20.93%)
8x
(18.6%)
7x
(16.28%)
9x
(20.93%)
6x
(13.95%)
4x
(9.3%)
Real Sociedad de Fútbol dá gól 38x (88.37%)
Soupeř dá gól 38x (88.37%)
Oba týmy dají gól 33x (76.74%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 11x (25.58%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 10 (23.26%)
2 5 (11.63%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 11 (25.58%)
2 2 (4.65%)
3 2 (4.65%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 8 (18.6%)
Výhra - remíza 5 (11.63%)
Výhra - prohra 1 (2.33%)
Remíza - výhra 5 (11.63%)
Remíza - remíza 5 (11.63%)
Remíza - prohra 7 (16.28%)
Prohra - výhra 2 (4.65%)
Prohra - remíza 3 (6.98%)
Prohra - prohra 7 (16.28%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 22 (51.16%)
z toho výher 13 (59.09%)
z toho remíz 6 (27.27%)
z toho proher 3 (13.64%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 21 (48.84%)
z toho výher 2 (9.52%)
z toho remíz 7 (33.33%)
z toho proher 12 (57.14%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 1
2:1 4
3:1 4
3:2 2

Remízy

Skóre Počet
1:1 7
2:2 3
3:3 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 5
1:2 3
1:3 2
1:4 2
2:3 2
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Real Sociedad de Fútbol 5x
(11.63%)
38x
(88.37%)
6x
(13.95%)
1x
(2.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(18.6%)
35x
(81.4%)
10x
(23.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
43x
(100%)
41x
(95.35%)
23x
(53.49%)
2x
(4.65%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (13.95%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (13.95%)
2 2 (4.65%)
3 0 (0%)