|
FC Bayern München |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 53 | 43 (81.13%) | 7 (13.21%) | 3 (5.66%) |
| Bundesliga | 5.9.2026 | 18:30 | FC Schalke 04 | 0:0 | FC Bayern München |
| Bundesliga | 28.8.2026 | 20:30 | FC Bayern München | 5:1 | VfB Stuttgart |
| DFB-Pokal | 23.5.2026 | 20:00 | FC Bayern München | 3:0 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | FC Bayern München | 5:1 | 1. FC Köln |
| Bundesliga | 9.5.2026 | 18:30 | VfL Wolfsburg | 0:1 | FC Bayern München |
| Liga mistrů | 6.5.2026 | 21:00 | FC Bayern München | 1:1 | Paris Saint-Germain |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | FC Bayern München | 3:3 | 1. FC Heidenheim |
| Liga mistrů | 28.4.2026 | 21:00 | Paris Saint-Germain | 5:4 | FC Bayern München |
| Bundesliga | 25.4.2026 | 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 3:4 | FC Bayern München |
| DFB-Pokal | 22.4.2026 | 20:45 | Bayer 04 Leverkusen | 0:2 | FC Bayern München |
| Statistika | FC Bayern München | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 3.3 | 1.09 | 4.39 |
| Branky v 1. poločase | 1.38 | 0.58 | 1.96 |
| xG | 2.23 | 1.17 | 3.4 |
| Střely | 18.34 | 10.6 | 28.94 |
| Střely na bránu | 8.19 | 3.64 | 11.83 |
| Rohy | 6.02 | 3.51 | 9.53 |
| Žluté karty | 1.6 | 1.57 | 3.17 |
| Červené karty | 0.08 | 0.13 | 0.21 |
| Fauly | 9.32 | 9.36 | 18.68 |
| Držení míče | 65.32% | 34.68% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 43 (81.13%) |
29 (54.72%) |
48 (90.57%) |
41 (77.36%) |
43 (81.13%) |
38 (71.7%) |
20 (37.74%) |
3 (5.66%) |
23 (43.4%) |
52 (98.11%) |
| Soupeř více | 3 (5.66%) |
8 (15.09%) |
5 (9.43%) |
10 (18.87%) |
7 (13.21%) |
12 (22.64%) |
17 (32.08%) |
6 (11.32%) |
26 (49.06%) |
1 (1.89%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Bayern München | 1x (1.89%) |
5x (9.43%) |
10x (18.87%) |
14x (26.42%) |
12x (22.64%) |
8x (15.09%) |
3x (5.66%) |
| Soupeři | 17x (32.08%) |
21x (39.62%) |
10x (18.87%) |
4x (7.55%) |
0x (0%) |
1x (1.89%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (1.89%) |
1x (1.89%) |
5x (9.43%) |
10x (18.87%) |
12x (22.64%) |
11x (20.75%) |
13x (24.53%) |
| FC Bayern München dá gól | 52x (98.11%) |
| Soupeř dá gól | 36x (67.92%) |
| Oba týmy dají gól | 36x (67.92%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 13x (24.53%) |
| X | Četnost |
| 1 | 11 (20.75%) |
| 2 | 8 (15.09%) |
| 3 | 9 (16.98%) |
| 4+ | 15 (28.3%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (3.77%) |
| 2 | 1 (1.89%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 28 (52.83%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 1 (1.89%) |
| Remíza - výhra | 11 (20.75%) |
| Remíza - remíza | 4 (7.55%) |
| Remíza - prohra | 1 (1.89%) |
| Prohra - výhra | 4 (7.55%) |
| Prohra - remíza | 3 (5.66%) |
| Prohra - prohra | 1 (1.89%) |
| Počet zápasů | 35 (66.04%) |
| z toho výher | 32 (91.43%) |
| z toho remíz | 1 (2.86%) |
| z toho proher | 2 (5.71%) |
| Počet zápasů | 17 (32.08%) |
| z toho výher | 11 (64.71%) |
| z toho remíz | 5 (29.41%) |
| z toho proher | 1 (5.88%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 5 |
| 3:1 | 4 |
| 3:2 | 4 |
| 4:0 | 4 |
| 4:1 | 4 |
| 4:2 | 1 |
| 4:3 | 2 |
| 5:0 | 3 |
| 5:1 | 5 |
| 6:1 | 1 |
| 6:2 | 1 |
| 8:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 4:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Bayern München | 1x (1.89%) |
52x (98.11%) |
35x (66.04%) |
6x (11.32%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 23x (43.4%) |
30x (56.6%) |
6x (11.32%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
53x (100%) |
53x (100%) |
41x (77.36%) |
6x (11.32%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 28 (52.83%) |
| 2 | 9 (16.98%) |
| 3 | 1 (1.89%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (3.77%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |