FC Bayern München - znak

FC Bayern München

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 27 (81.82%) 5 (15.15%) 1 (3.03%)

Poslední zápasy

Bundesliga 9.5.2026 18:30 VfL Wolfsburg 0:1 FC Bayern München
Bundesliga 2.5.2026 15:30 FC Bayern München 3:3 1. FC Heidenheim
Bundesliga 25.4.2026 15:30 1. FSV Mainz 05 3:4 FC Bayern München
Bundesliga 19.4.2026 17:30 FC Bayern München 4:2 VfB Stuttgart
Bundesliga 11.4.2026 18:30 FC St. Pauli 0:5 FC Bayern München
Bundesliga 4.4.2026 15:30 SC Freiburg 2:3 FC Bayern München
Bundesliga 21.3.2026 15:30 FC Bayern München 4:0 1. FC Union Berlin
Bundesliga 14.3.2026 15:30 Bayer 04 Leverkusen 1:1 FC Bayern München
Bundesliga 6.3.2026 20:30 FC Bayern München 4:1 VfL Borussia Mönchengladbach
Bundesliga 28.2.2026 18:30 Borussia Dortmund 2:3 FC Bayern München

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Bayern München Soupeři Celkem
Branky 3.55 1.06 4.61
Branky v 1. poločase 1.42 0.55 1.97
xG 2.32 1.13 3.45
Střely 19.21 10.55 29.76
Střely na bránu 8.52 3.09 11.61
Rohy 6.39 3.48 9.87
Žluté karty 1.67 1.45 3.12
Červené karty 0.06 0.12 0.18
Fauly 8.73 9.06 17.79
Držení míče 67.33% 32.67% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 27
(81.82%)
19
(57.58%)
31
(93.94%)
26
(78.79%)
29
(87.88%)
23
(69.7%)
14
(42.42%)
1
(3.03%)
13
(39.39%)
33
(100%)
Soupeř více 1
(3.03%)
5
(15.15%)
2
(6.06%)
6
(18.18%)
2
(6.06%)
7
(21.21%)
9
(27.27%)
4
(12.12%)
17
(51.52%)
0
(0%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Bayern München 0x
(0%)
3x
(9.09%)
4x
(12.12%)
11x
(33.33%)
7x
(21.21%)
5x
(15.15%)
3x
(9.09%)
Soupeři 12x
(36.36%)
9x
(27.27%)
10x
(30.3%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
1x
(3.03%)
1x
(3.03%)
6x
(18.18%)
8x
(24.24%)
9x
(27.27%)
8x
(24.24%)
FC Bayern München dá gól 33x (100%)
Soupeř dá gól 21x (63.64%)
Oba týmy dají gól 21x (63.64%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 11x (33.33%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (21.21%)
2 3 (9.09%)
3 6 (18.18%)
4+ 11 (33.33%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 1 (3.03%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 18 (54.55%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (3.03%)
Remíza - výhra 6 (18.18%)
Remíza - remíza 3 (9.09%)
Remíza - prohra 0 (0%)
Prohra - výhra 3 (9.09%)
Prohra - remíza 2 (6.06%)
Prohra - prohra 0 (0%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 21 (63.64%)
z toho výher 19 (90.48%)
z toho remíz 1 (4.76%)
z toho proher 1 (4.76%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 12 (36.36%)
z toho výher 8 (66.67%)
z toho remíz 4 (33.33%)
z toho proher 0 (0%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:1 1
3:0 4
3:1 2
3:2 4
4:0 3
4:1 2
4:2 1
4:3 1
5:0 3
5:1 2
6:0 1
6:2 1
8:1 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 1
2:2 3
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
1:2 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Bayern München 0x
(0%)
33x
(100%)
24x
(72.73%)
4x
(12.12%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 14x
(42.42%)
19x
(57.58%)
3x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
33x
(100%)
27x
(81.82%)
3x
(9.09%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 20 (60.61%)
2 6 (18.18%)
3 1 (3.03%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Bundesliga - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Bayern München 33 27 5 1 117:35 86 - -
2 Borussia Dortmund 33 21 7 5 68:34 70 2:1 2:3
3 RB Leipzig 33 20 5 8 65:43 65 6:0 1:5
4 VfB Stuttgart 33 18 7 8 69:47 61 4:2 0:5
5 TSG 1899 Hoffenheim 33 18 7 8 65:48 61 5:1 1:4
6 Bayer 04 Leverkusen 33 17 7 9 67:46 58 3:0 1:1
7 SC Freiburg 33 12 8 13 47:56 44 6:2 2:3
8 Eintracht Frankfurt 33 11 10 12 59:63 43 3:2 0:3
9 FC Augsburg 33 12 7 14 45:57 43 1:2 2:3
10 1. FSV Mainz 05 33 9 10 14 42:53 37 2:2 3:4
11 Hamburger SV 33 9 10 14 39:53 37 5:0 2:2
12 1. FC Union Berlin 33 9 9 15 40:58 36 4:0 2:2
13 VfL Borussia Mönchengladbach 33 8 11 14 38:53 35 4:1 0:3
14 1. FC Köln 33 7 11 15 48:58 32 - 1:3
15 SV Werder Bremen 33 8 8 17 37:58 32 4:0 0:3
16 VfL Wolfsburg 33 6 8 19 42:68 26 8:1 0:1
17 FC St. Pauli 33 6 8 19 28:57 26 3:1 0:5
18 1. FC Heidenheim 33 6 8 19 41:70 26 3:3 0:4