|
Motor Lublin SA - Sázení |
| Strategie sázení | Stav po roce | Bilance |
| Sázení na tým Motor Lublin SA | 996 Kč | -0.4% |
| Sázení na remízu | 1508 Kč | 50.8% |
| Sázení na soupeře | 253 Kč | -74.7% |
| Datum | Zápas |
Sázení na
|
Sázení na remízu | Sázení na soupeře |
|---|---|---|---|---|
| - | Začátek | 1000 | 1000 | 1000 |
| 18.5.2025 |
1 : 0
|
+139 1139 (2.39) |
-100 900 (3.36) |
-100 900 (2.84) |
| 20.7.2025 |
1 : 0
|
+153 1292 (2.53) |
-100 800 (3.43) |
-100 800 (2.56) |
| 16.8.2025 |
0 : 0
|
-100 1192 (2.43) |
+226 1026 (3.26) |
-100 700 (2.73) |
| 1.12.2025 |
1 : 1
|
-100 1092 (3.14) |
+244 1270 (3.44) |
-100 600 (2.09) |
| 14.12.2025 |
1 : 1
|
-100 992 (2.59) |
+248 1518 (3.48) |
-100 500 (2.47) |
| 1.2.2026 |
2 : 1
|
+158 1150 (2.58) |
-100 1418 (3.48) |
-100 400 (2.43) |
| 15.2.2026 |
2 : 3
|
-100 1050 (2.26) |
-100 1318 (3.57) |
+183 583 (2.83) |
| 28.2.2026 |
2 : 0
|
+150 1200 (2.5) |
-100 1218 (3.3) |
-100 483 (2.67) |
| 8.3.2026 |
0 : 0
|
-100 1100 (2.67) |
+244 1462 (3.44) |
-100 383 (2.41) |
| 20.3.2026 |
1 : 0
|
+96 1196 (1.96) |
-100 1362 (3.43) |
-100 283 (3.44) |
| 12.4.2026 |
1 : 1
|
-100 1096 (2.89) |
+246 1608 (3.46) |
-100 183 (2.26) |
| 2.5.2026 |
0 : 1
|
-100 996 (4.03) |
-100 1508 (4.19) |
+70 253 (1.7) |