FC Baník Ostrava - znak

FC Baník Ostrava

Počet zápasů Výher Remíz Proher
18 6 (33.33%) 3 (16.67%) 9 (50%)

Poslední zápasy

Chance liga 29.8.2026 20:00 FC Baník Ostrava 1:0 SK Sigma Olomouc
Chance liga 16.8.2026 15:00 FC Baník Ostrava 1:0 SK Artis Brno
Chance liga 1.8.2026 17:00 FC Baník Ostrava 0:4 SK Slavia Praha
Chance liga 16.5.2026 17:00 FC Baník Ostrava 2:0 FC Zlín
Chance liga 2.5.2026 15:00 FC Baník Ostrava 0:0 FK Mladá Boleslav
Chance liga 25.4.2026 16:00 FC Baník Ostrava 0:1 FC Viktoria Plzeň
Chance liga 18.4.2026 15:00 FC Baník Ostrava 0:2 Bohemians Praha 1905
Chance liga 5.4.2026 15:30 FC Baník Ostrava 0:2 SK Slavia Praha
Chance liga 8.3.2026 13:00 FC Baník Ostrava 6:2 FC Zlín
Chance liga 22.2.2026 15:30 FC Baník Ostrava 0:0 FK Mladá Boleslav

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Baník Ostrava Soupeři Celkem
Branky 0.94 1.33 2.27
Branky v 1. poločase 0.56 0.89 1.45
xG 1.52 1.35 2.87
Střely 12.89 11.28 24.17
Střely na bránu 4.33 4.28 8.61
Rohy 5.56 4.61 10.17
Žluté karty 1.56 1.89 3.45
Červené karty 0.11 0.06 0.17
Fauly 13 11.78 24.78
Držení míče 50.17% 49.83% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 6
(33.33%)
6
(33.33%)
9
(50%)
8
(44.44%)
9
(50%)
12
(66.67%)
5
(27.78%)
2
(11.11%)
9
(50%)
8
(44.44%)
Soupeř více 9
(50%)
8
(44.44%)
9
(50%)
9
(50%)
8
(44.44%)
6
(33.33%)
9
(50%)
1
(5.56%)
7
(38.89%)
9
(50%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Baník Ostrava 10x
(55.56%)
4x
(22.22%)
2x
(11.11%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
1x
(5.56%)
Soupeři 6x
(33.33%)
5x
(27.78%)
4x
(22.22%)
1x
(5.56%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(11.11%)
5x
(27.78%)
6x
(33.33%)
1x
(5.56%)
2x
(11.11%)
1x
(5.56%)
1x
(5.56%)
FC Baník Ostrava dá gól 8x (44.44%)
Soupeř dá gól 12x (66.67%)
Oba týmy dají gól 4x (22.22%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 1x (5.56%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 2 (11.11%)
2 3 (16.67%)
3 0 (0%)
4+ 1 (5.56%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (16.67%)
2 3 (16.67%)
3 2 (11.11%)
4+ 1 (5.56%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 5 (27.78%)
Výhra - remíza 1 (5.56%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 1 (5.56%)
Remíza - remíza 2 (11.11%)
Remíza - prohra 1 (5.56%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 8 (44.44%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 7 (38.89%)
z toho výher 6 (85.71%)
z toho remíz 1 (14.29%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 9 (50%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 9 (100%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 2
3:1 1
6:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:2 3
0:3 1
0:4 1
1:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Baník Ostrava 3x
(16.67%)
15x
(83.33%)
3x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(16.67%)
15x
(83.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
18x
(100%)
18x
(100%)
6x
(33.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (11.11%)
2 1 (5.56%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)