|
FC Baník Ostrava |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 44 | 8 (18.18%) | 12 (27.27%) | 24 (54.55%) |
| Chance liga | 25.4.2026 | 16:00 | FC Baník Ostrava | 0:1 | FC Viktoria Plzeň |
| MOL Cup | 21.4.2026 | 20:00 | MFK Karviná | 2:1 | FC Baník Ostrava |
| Chance liga | 18.4.2026 | 15:00 | FC Baník Ostrava | 0:2 | Bohemians Praha 1905 |
| Chance liga | 11.4.2026 | 15:00 | FK Jablonec | 4:1 | FC Baník Ostrava |
| Chance liga | 5.4.2026 | 15:30 | FC Baník Ostrava | 0:2 | SK Slavia Praha |
| Chance liga | 14.3.2026 | 15:00 | FC Hradec Králové | 1:0 | FC Baník Ostrava |
| Chance liga | 8.3.2026 | 13:00 | FC Baník Ostrava | 6:2 | FC Zlín |
| MOL Cup | 4.3.2026 | 17:00 | FC Hradec Králové | 0:0 | FC Baník Ostrava |
| Chance liga | 28.2.2026 | 18:00 | AC Sparta Praha | 5:2 | FC Baník Ostrava |
| Chance liga | 22.2.2026 | 15:30 | FC Baník Ostrava | 0:0 | FK Mladá Boleslav |
| Statistika | FC Baník Ostrava | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 0.98 | 1.57 | 2.55 |
| Branky v 1. poločase | 0.48 | 0.75 | 1.23 |
| xG | 1.46 | 1.62 | 3.08 |
| Střely | 12.05 | 13.27 | 25.32 |
| Střely na bránu | 3.91 | 5.36 | 9.27 |
| Rohy | 5.34 | 4.48 | 9.82 |
| Žluté karty | 2.09 | 2.16 | 4.25 |
| Červené karty | 0.07 | 0.02 | 0.09 |
| Fauly | 11.73 | 11.41 | 23.14 |
| Držení míče | 50.73% | 49.27% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 8 (18.18%) |
9 (20.45%) |
19 (43.18%) |
17 (38.64%) |
11 (25%) |
23 (52.27%) |
18 (40.91%) |
3 (6.82%) |
19 (43.18%) |
23 (52.27%) |
| Soupeř více | 24 (54.55%) |
18 (40.91%) |
25 (56.82%) |
25 (56.82%) |
27 (61.36%) |
19 (43.18%) |
18 (40.91%) |
1 (2.27%) |
24 (54.55%) |
20 (45.45%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Baník Ostrava | 21x (47.73%) |
12x (27.27%) |
6x (13.64%) |
3x (6.82%) |
1x (2.27%) |
0x (0%) |
1x (2.27%) |
| Soupeři | 7x (15.91%) |
16x (36.36%) |
14x (31.82%) |
4x (9.09%) |
2x (4.55%) |
1x (2.27%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 4x (9.09%) |
10x (22.73%) |
13x (29.55%) |
7x (15.91%) |
3x (6.82%) |
3x (6.82%) |
4x (9.09%) |
| FC Baník Ostrava dá gól | 23x (52.27%) |
| Soupeř dá gól | 37x (84.09%) |
| Oba týmy dají gól | 20x (45.45%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (15.91%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (9.09%) |
| 2 | 3 (6.82%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (2.27%) |
| X | Četnost |
| 1 | 13 (29.55%) |
| 2 | 6 (13.64%) |
| 3 | 5 (11.36%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 4 (9.09%) |
| Výhra - remíza | 4 (9.09%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.27%) |
| Remíza - výhra | 4 (9.09%) |
| Remíza - remíza | 7 (15.91%) |
| Remíza - prohra | 6 (13.64%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.27%) |
| Prohra - prohra | 17 (38.64%) |
| Počet zápasů | 12 (27.27%) |
| z toho výher | 6 (50%) |
| z toho remíz | 5 (41.67%) |
| z toho proher | 1 (8.33%) |
| Počet zápasů | 28 (63.64%) |
| z toho výher | 2 (7.14%) |
| z toho remíz | 3 (10.71%) |
| z toho proher | 23 (82.14%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| 6:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 9 |
| 0:2 | 6 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 3 |
| 1:4 | 2 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Baník Ostrava | 9x (20.45%) |
35x (79.55%) |
5x (11.36%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 5x (11.36%) |
39x (88.64%) |
8x (18.18%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
44x (100%) |
43x (97.73%) |
24x (54.55%) |
2x (4.55%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (4.55%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (9.09%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |