|
Leeds United FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 22 | 4 (18.18%) | 11 (50%) | 7 (31.82%) |
| Premier League | 22.8.2026 | 16:00 | Nottingham Forest FC | 0:1 | Leeds United FC |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | West Ham United FC | 3:0 | Leeds United FC |
| Premier League | 11.5.2026 | 21:00 | Tottenham Hotspur FC | 1:1 | Leeds United FC |
| FA Cup | 26.4.2026 | 16:00 | Chelsea FC | 1:0 | Leeds United FC |
| Premier League | 22.4.2026 | 21:00 | AFC Bournemouth | 2:2 | Leeds United FC |
| Premier League | 13.4.2026 | 21:00 | Manchester United FC | 1:2 | Leeds United FC |
| FA Cup | 5.4.2026 | 17:30 | West Ham United FC | 2:3pk | Leeds United FC |
| Premier League | 15.3.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 0:0 | Leeds United FC |
| Premier League | 21.2.2026 | 16:00 | Aston Villa FC | 1:1 | Leeds United FC |
| FA Cup | 15.2.2026 | 13:00 | Birmingham City FC | 1:2pk | Leeds United FC |
| Statistika | Leeds United FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.23 | 1.55 | 2.78 |
| Branky v 1. poločase | 0.5 | 0.45 | 0.95 |
| xG | 1.42 | 1.63 | 3.05 |
| Střely | 12.5 | 14 | 26.5 |
| Střely na bránu | 4.18 | 4.77 | 8.95 |
| Rohy | 3.73 | 6.18 | 9.91 |
| Žluté karty | 1.59 | 1.68 | 3.27 |
| Červené karty | 0.05 | 0.05 | 0.1 |
| Fauly | 11 | 11.95 | 22.95 |
| Držení míče | 45.5% | 54.5% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 4 (18.18%) |
6 (27.27%) |
7 (31.82%) |
7 (31.82%) |
9 (40.91%) |
5 (22.73%) |
8 (36.36%) |
1 (4.55%) |
9 (40.91%) |
5 (22.73%) |
| Soupeř více | 7 (31.82%) |
6 (27.27%) |
15 (68.18%) |
15 (68.18%) |
11 (50%) |
14 (63.64%) |
10 (45.45%) |
1 (4.55%) |
13 (59.09%) |
16 (72.73%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leeds United FC | 6x (27.27%) |
8x (36.36%) |
5x (22.73%) |
3x (13.64%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 3x (13.64%) |
10x (45.45%) |
4x (18.18%) |
4x (18.18%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (9.09%) |
2x (9.09%) |
7x (31.82%) |
3x (13.64%) |
6x (27.27%) |
1x (4.55%) |
1x (4.55%) |
| Leeds United FC dá gól | 16x (72.73%) |
| Soupeř dá gól | 19x (86.36%) |
| Oba týmy dají gól | 15x (68.18%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (22.73%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (9.09%) |
| 2 | 2 (9.09%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (13.64%) |
| 2 | 2 (9.09%) |
| 3 | 2 (9.09%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 2 (9.09%) |
| Výhra - remíza | 3 (13.64%) |
| Výhra - prohra | 1 (4.55%) |
| Remíza - výhra | 1 (4.55%) |
| Remíza - remíza | 6 (27.27%) |
| Remíza - prohra | 3 (13.64%) |
| Prohra - výhra | 1 (4.55%) |
| Prohra - remíza | 2 (9.09%) |
| Prohra - prohra | 3 (13.64%) |
| Počet zápasů | 8 (36.36%) |
| z toho výher | 2 (25%) |
| z toho remíz | 4 (50%) |
| z toho proher | 2 (25%) |
| Počet zápasů | 12 (54.55%) |
| z toho výher | 2 (16.67%) |
| z toho remíz | 5 (41.67%) |
| z toho proher | 5 (41.67%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| 3:1 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Leeds United FC | 4x (18.18%) |
18x (81.82%) |
3x (13.64%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 4x (18.18%) |
18x (81.82%) |
7x (31.82%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
22x (100%) |
22x (100%) |
10x (45.45%) |
2x (9.09%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (9.09%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (18.18%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |