|
Leeds United FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 42 | 13 (30.95%) | 16 (38.1%) | 13 (30.95%) |
| Premier League | 30.8.2026 | 15:00 | Leeds United FC | 1:1 | Brentford FC |
| Premier League | 22.8.2026 | 16:00 | Nottingham Forest FC | 0:1 | Leeds United FC |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | West Ham United FC | 3:0 | Leeds United FC |
| Premier League | 17.5.2026 | 16:00 | Leeds United FC | 1:0 | Brighton and Hove Albion FC |
| Premier League | 11.5.2026 | 21:00 | Tottenham Hotspur FC | 1:1 | Leeds United FC |
| Premier League | 1.5.2026 | 21:00 | Leeds United FC | 3:1 | Burnley FC |
| FA Cup | 26.4.2026 | 16:00 | Chelsea FC | 1:0 | Leeds United FC |
| Premier League | 22.4.2026 | 21:00 | AFC Bournemouth | 2:2 | Leeds United FC |
| Premier League | 18.4.2026 | 16:00 | Leeds United FC | 3:0 | Wolverhampton Wanderers FC |
| Premier League | 13.4.2026 | 21:00 | Manchester United FC | 1:2 | Leeds United FC |
| Statistika | Leeds United FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.4 | 1.36 | 2.76 |
| Branky v 1. poločase | 0.64 | 0.4 | 1.04 |
| xG | 1.46 | 1.49 | 2.95 |
| Střely | 13.17 | 12.81 | 25.98 |
| Střely na bránu | 4.33 | 4.26 | 8.59 |
| Rohy | 4.6 | 5.26 | 9.86 |
| Žluté karty | 1.69 | 1.93 | 3.62 |
| Červené karty | 0.02 | 0.02 | 0.04 |
| Fauly | 10.76 | 11.9 | 22.66 |
| Držení míče | 46.48% | 53.52% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 13 (30.95%) |
14 (33.33%) |
20 (47.62%) |
19 (45.24%) |
23 (54.76%) |
17 (40.48%) |
14 (33.33%) |
1 (2.38%) |
16 (38.1%) |
12 (28.57%) |
| Soupeř více | 13 (30.95%) |
10 (23.81%) |
22 (52.38%) |
21 (50%) |
17 (40.48%) |
21 (50%) |
18 (42.86%) |
1 (2.38%) |
24 (57.14%) |
29 (69.05%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leeds United FC | 11x (26.19%) |
14x (33.33%) |
7x (16.67%) |
9x (21.43%) |
1x (2.38%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (19.05%) |
20x (47.62%) |
7x (16.67%) |
5x (11.9%) |
2x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 3x (7.14%) |
7x (16.67%) |
9x (21.43%) |
8x (19.05%) |
11x (26.19%) |
2x (4.76%) |
2x (4.76%) |
| Leeds United FC dá gól | 31x (73.81%) |
| Soupeř dá gól | 34x (80.95%) |
| Oba týmy dají gól | 26x (61.9%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (16.67%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (11.9%) |
| 2 | 5 (11.9%) |
| 3 | 3 (7.14%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (19.05%) |
| 2 | 2 (4.76%) |
| 3 | 2 (4.76%) |
| 4+ | 1 (2.38%) |
| Výhra - Výhra | 9 (21.43%) |
| Výhra - remíza | 3 (7.14%) |
| Výhra - prohra | 2 (4.76%) |
| Remíza - výhra | 3 (7.14%) |
| Remíza - remíza | 10 (23.81%) |
| Remíza - prohra | 5 (11.9%) |
| Prohra - výhra | 1 (2.38%) |
| Prohra - remíza | 3 (7.14%) |
| Prohra - prohra | 6 (14.29%) |
| Počet zápasů | 19 (45.24%) |
| z toho výher | 11 (57.89%) |
| z toho remíz | 5 (26.32%) |
| z toho proher | 3 (15.79%) |
| Počet zápasů | 20 (47.62%) |
| z toho výher | 2 (10%) |
| z toho remíz | 8 (40%) |
| z toho proher | 10 (50%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 5 |
| 4:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 8 |
| 2:2 | 4 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Leeds United FC | 6x (14.29%) |
36x (85.71%) |
6x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 10x (23.81%) |
32x (76.19%) |
9x (21.43%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
42x (100%) |
41x (97.62%) |
19x (45.24%) |
2x (4.76%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (11.9%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (14.29%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |