|
FC Barcelona |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 28 | 19 (67.86%) | 3 (10.71%) | 6 (21.43%) |
| La Liga | 2.5.2026 | 21:00 | CA Osasuna | 1:2 | FC Barcelona |
| La Liga | 25.4.2026 | 16:15 | Getafe CF | 0:2 | FC Barcelona |
| Liga mistrů | 14.4.2026 | 21:00 | Club Atlético de Madrid | 1:2 | FC Barcelona |
| La Liga | 4.4.2026 | 21:00 | Club Atlético de Madrid | 1:2 | FC Barcelona |
| Liga mistrů | 10.3.2026 | 21:00 | Newcastle United FC | 1:1 | FC Barcelona |
| La Liga | 7.3.2026 | 21:00 | Athletic Club | 0:1 | FC Barcelona |
| La Liga | 16.2.2026 | 21:00 | Girona FC | 2:1 | FC Barcelona |
| Copa del Rey | 12.2.2026 | 21:00 | Club Atlético de Madrid | 4:0 | FC Barcelona |
| Copa del Rey | 3.2.2026 | 21:00 | Albacete Balompié | 1:2 | FC Barcelona |
| La Liga | 31.1.2026 | 21:00 | Elche CF | 1:3 | FC Barcelona |
| Statistika | FC Barcelona | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.07 | 1.36 | 3.43 |
| Branky v 1. poločase | 0.89 | 0.82 | 1.71 |
| xG | 1.96 | 1.24 | 3.2 |
| Střely | 17.29 | 10.82 | 28.11 |
| Střely na bránu | 6.25 | 4.46 | 10.71 |
| Rohy | 5.96 | 4.32 | 10.28 |
| Žluté karty | 1.68 | 2.36 | 4.04 |
| Červené karty | 0.18 | 0.25 | 0.43 |
| Fauly | 9.71 | 12.61 | 22.32 |
| Držení míče | 68.29% | 31.71% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 19 (67.86%) |
10 (35.71%) |
22 (78.57%) |
21 (75%) |
16 (57.14%) |
18 (64.29%) |
7 (25%) |
5 (17.86%) |
7 (25%) |
27 (96.43%) |
| Soupeř více | 6 (21.43%) |
8 (28.57%) |
6 (21.43%) |
7 (25%) |
9 (32.14%) |
8 (28.57%) |
15 (53.57%) |
6 (21.43%) |
21 (75%) |
1 (3.57%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Barcelona | 2x (7.14%) |
7x (25%) |
10x (35.71%) |
6x (21.43%) |
2x (7.14%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (28.57%) |
9x (32.14%) |
6x (21.43%) |
3x (10.71%) |
2x (7.14%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
1x (3.57%) |
7x (25%) |
11x (39.29%) |
3x (10.71%) |
2x (7.14%) |
4x (14.29%) |
| FC Barcelona dá gól | 26x (92.86%) |
| Soupeř dá gól | 20x (71.43%) |
| Oba týmy dají gól | 18x (64.29%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (17.86%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (25%) |
| 2 | 10 (35.71%) |
| 3 | 2 (7.14%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (10.71%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 2 (7.14%) |
| 4+ | 1 (3.57%) |
| Výhra - Výhra | 9 (32.14%) |
| Výhra - remíza | 1 (3.57%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 8 (28.57%) |
| Remíza - remíza | 1 (3.57%) |
| Remíza - prohra | 1 (3.57%) |
| Prohra - výhra | 2 (7.14%) |
| Prohra - remíza | 1 (3.57%) |
| Prohra - prohra | 5 (17.86%) |
| Počet zápasů | 16 (57.14%) |
| z toho výher | 14 (87.5%) |
| z toho remíz | 1 (6.25%) |
| z toho proher | 1 (6.25%) |
| Počet zápasů | 12 (42.86%) |
| z toho výher | 5 (41.67%) |
| z toho remíz | 2 (16.67%) |
| z toho proher | 5 (41.67%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 5 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| 4:2 | 2 |
| 5:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Barcelona | 3x (10.71%) |
25x (89.29%) |
13x (46.43%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (32.14%) |
19x (67.86%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
28x (100%) |
26x (92.86%) |
18x (64.29%) |
2x (7.14%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 11 (39.29%) |
| 2 | 1 (3.57%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (3.57%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |