|
FC Barcelona |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 57 | 44 (77.19%) | 3 (5.26%) | 10 (17.54%) |
| La Liga | 13.5.2026 | 21:30 | Deportivo Alavés SAD | 1:0 | FC Barcelona |
| La Liga | 10.5.2026 | 21:00 | FC Barcelona | 2:0 | Real Madrid CF |
| La Liga | 2.5.2026 | 21:00 | CA Osasuna | 1:2 | FC Barcelona |
| La Liga | 25.4.2026 | 16:15 | Getafe CF | 0:2 | FC Barcelona |
| La Liga | 22.4.2026 | 21:30 | FC Barcelona | 1:0 | RC Celta de Vigo |
| Liga mistrů | 14.4.2026 | 21:00 | Club Atlético de Madrid | 1:2 | FC Barcelona |
| La Liga | 11.4.2026 | 18:30 | FC Barcelona | 4:1 | RCD Espanyol |
| Liga mistrů | 8.4.2026 | 21:00 | FC Barcelona | 0:2 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 4.4.2026 | 21:00 | Club Atlético de Madrid | 1:2 | FC Barcelona |
| La Liga | 22.3.2026 | 14:00 | FC Barcelona | 1:0 | Rayo Vallecano de Madrid |
| Statistika | FC Barcelona | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.54 | 1.09 | 3.63 |
| Branky v 1. poločase | 1.18 | 0.68 | 1.86 |
| xG | 2.03 | 1.08 | 3.11 |
| Střely | 17.82 | 9.3 | 27.12 |
| Střely na bránu | 6.84 | 3.75 | 10.59 |
| Rohy | 6.58 | 4 | 10.58 |
| Žluté karty | 1.53 | 2.19 | 3.72 |
| Červené karty | 0.12 | 0.16 | 0.28 |
| Fauly | 9.82 | 12.04 | 21.86 |
| Držení míče | 68.32% | 31.68% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 44 (77.19%) |
28 (49.12%) |
49 (85.96%) |
48 (84.21%) |
40 (70.18%) |
39 (68.42%) |
14 (24.56%) |
7 (12.28%) |
20 (35.09%) |
54 (94.74%) |
| Soupeř více | 10 (17.54%) |
12 (21.05%) |
8 (14.04%) |
9 (15.79%) |
12 (21.05%) |
15 (26.32%) |
33 (57.89%) |
8 (14.04%) |
36 (63.16%) |
3 (5.26%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Barcelona | 4x (7.02%) |
10x (17.54%) |
16x (28.07%) |
15x (26.32%) |
6x (10.53%) |
3x (5.26%) |
3x (5.26%) |
| Soupeři | 20x (35.09%) |
20x (35.09%) |
11x (19.3%) |
4x (7.02%) |
2x (3.51%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
4x (7.02%) |
10x (17.54%) |
20x (35.09%) |
7x (12.28%) |
8x (14.04%) |
8x (14.04%) |
| FC Barcelona dá gól | 53x (92.98%) |
| Soupeř dá gól | 37x (64.91%) |
| Oba týmy dají gól | 33x (57.89%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 9x (15.79%) |
| X | Četnost |
| 1 | 13 (22.81%) |
| 2 | 15 (26.32%) |
| 3 | 11 (19.3%) |
| 4+ | 5 (8.77%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (10.53%) |
| 2 | 1 (1.75%) |
| 3 | 2 (3.51%) |
| 4+ | 1 (1.75%) |
| Výhra - Výhra | 26 (45.61%) |
| Výhra - remíza | 1 (1.75%) |
| Výhra - prohra | 1 (1.75%) |
| Remíza - výhra | 14 (24.56%) |
| Remíza - remíza | 1 (1.75%) |
| Remíza - prohra | 2 (3.51%) |
| Prohra - výhra | 4 (7.02%) |
| Prohra - remíza | 1 (1.75%) |
| Prohra - prohra | 7 (12.28%) |
| Počet zápasů | 37 (64.91%) |
| z toho výher | 34 (91.89%) |
| z toho remíz | 1 (2.7%) |
| z toho proher | 2 (5.41%) |
| Počet zápasů | 20 (35.09%) |
| z toho výher | 10 (50%) |
| z toho remíz | 2 (10%) |
| z toho proher | 8 (40%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 7 |
| 2:1 | 8 |
| 3:0 | 7 |
| 3:1 | 5 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 3 |
| 4:2 | 2 |
| 5:0 | 1 |
| 5:2 | 1 |
| 5:3 | 1 |
| 6:0 | 1 |
| 6:1 | 1 |
| 7:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Barcelona | 4x (7.02%) |
53x (92.98%) |
31x (54.39%) |
3x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 27x (47.37%) |
30x (52.63%) |
1x (1.75%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
57x (100%) |
54x (94.74%) |
34x (59.65%) |
2x (3.51%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 29 (50.88%) |
| 2 | 6 (10.53%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (1.75%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |