FC Baník Ostrava - znak

FC Baník Ostrava

Počet zápasů Výher Remíz Proher
39 9 (23.08%) 9 (23.08%) 21 (53.85%)

Poslední zápasy

Chance liga 29.8.2026 20:00 FC Baník Ostrava 1:0 SK Sigma Olomouc
Chance liga 16.8.2026 15:00 FC Baník Ostrava 1:0 SK Artis Brno
Chance liga 9.8.2026 17:00 FC Hradec Králové 2:1 FC Baník Ostrava
Chance liga 1.8.2026 17:00 FC Baník Ostrava 0:4 SK Slavia Praha
Chance liga 25.7.2026 17:00 FC Zlín 0:1 FC Baník Ostrava
Chance liga 23.5.2026 14:00 FK Dukla Praha 0:3 FC Baník Ostrava
Chance liga 16.5.2026 17:00 FC Baník Ostrava 2:0 FC Zlín
Chance liga 12.5.2026 17:30 1. FC Slovácko 2:1 FC Baník Ostrava
Chance liga 9.5.2026 14:00 FK Teplice 2:1 FC Baník Ostrava
Chance liga 2.5.2026 15:00 FC Baník Ostrava 0:0 FK Mladá Boleslav

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Baník Ostrava Soupeři Celkem
Branky 0.92 1.44 2.36
Branky v 1. poločase 0.41 0.72 1.13
xG 1.51 1.5 3.01
Střely 12.69 12.31 25
Střely na bránu 4.03 4.77 8.8
Rohy 5.49 4.54 10.03
Žluté karty 1.97 2.08 4.05
Červené karty 0.13 0.05 0.18
Fauly 12.95 11.92 24.87
Držení míče 50.31% 49.69% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 9
(23.08%)
9
(23.08%)
18
(46.15%)
18
(46.15%)
13
(33.33%)
22
(56.41%)
14
(35.9%)
5
(12.82%)
19
(48.72%)
20
(51.28%)
Soupeř více 21
(53.85%)
16
(41.03%)
21
(53.85%)
19
(48.72%)
21
(53.85%)
14
(35.9%)
16
(41.03%)
2
(5.13%)
18
(46.15%)
18
(46.15%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Baník Ostrava 18x
(46.15%)
13x
(33.33%)
4x
(10.26%)
3x
(7.69%)
0x
(0%)
0x
(0%)
1x
(2.56%)
Soupeři 11x
(28.21%)
11x
(28.21%)
11x
(28.21%)
2x
(5.13%)
3x
(7.69%)
1x
(2.56%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 4x
(10.26%)
11x
(28.21%)
10x
(25.64%)
6x
(15.38%)
3x
(7.69%)
2x
(5.13%)
3x
(7.69%)
FC Baník Ostrava dá gól 21x (53.85%)
Soupeř dá gól 28x (71.79%)
Oba týmy dají gól 14x (35.9%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (10.26%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (10.26%)
2 3 (7.69%)
3 1 (2.56%)
4+ 1 (2.56%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 11 (28.21%)
2 5 (12.82%)
3 4 (10.26%)
4+ 1 (2.56%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (15.38%)
Výhra - remíza 3 (7.69%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (7.69%)
Remíza - remíza 5 (12.82%)
Remíza - prohra 6 (15.38%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (2.56%)
Prohra - prohra 15 (38.46%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 12 (30.77%)
z toho výher 9 (75%)
z toho remíz 3 (25%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 23 (58.97%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 2 (8.7%)
z toho proher 21 (91.3%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 2
3:0 1
3:1 1
6:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 4
1:1 3
2:2 1
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 6
0:2 5
0:3 1
0:4 1
1:2 4
1:4 2
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Baník Ostrava 5x
(12.82%)
34x
(87.18%)
4x
(10.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(15.38%)
33x
(84.62%)
5x
(12.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
39x
(100%)
38x
(97.44%)
17x
(43.59%)
2x
(5.13%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.13%)
2 1 (2.56%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (2.56%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)