|
FC Barcelona |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 56 | 44 (78.57%) | 3 (5.36%) | 9 (16.07%) |
| La Liga | 10.5.2026 | 21:00 | FC Barcelona | 2:0 | Real Madrid CF |
| La Liga | 2.5.2026 | 21:00 | CA Osasuna | 1:2 | FC Barcelona |
| La Liga | 25.4.2026 | 16:15 | Getafe CF | 0:2 | FC Barcelona |
| La Liga | 22.4.2026 | 21:30 | FC Barcelona | 1:0 | RC Celta de Vigo |
| Liga mistrů | 14.4.2026 | 21:00 | Club Atlético de Madrid | 1:2 | FC Barcelona |
| La Liga | 11.4.2026 | 18:30 | FC Barcelona | 4:1 | RCD Espanyol |
| Liga mistrů | 8.4.2026 | 21:00 | FC Barcelona | 0:2 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 4.4.2026 | 21:00 | Club Atlético de Madrid | 1:2 | FC Barcelona |
| La Liga | 22.3.2026 | 14:00 | FC Barcelona | 1:0 | Rayo Vallecano de Madrid |
| Liga mistrů | 18.3.2026 | 18:45 | FC Barcelona | 7:2 | Newcastle United FC |
| Statistika | FC Barcelona | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.59 | 1.09 | 3.68 |
| Branky v 1. poločase | 1.2 | 0.68 | 1.88 |
| xG | 2.05 | 1.08 | 3.13 |
| Střely | 18 | 9.3 | 27.3 |
| Střely na bránu | 6.96 | 3.77 | 10.73 |
| Rohy | 6.63 | 3.96 | 10.59 |
| Žluté karty | 1.52 | 2.21 | 3.73 |
| Červené karty | 0.13 | 0.16 | 0.29 |
| Fauly | 9.86 | 12 | 21.86 |
| Držení míče | 68.16% | 31.84% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 44 (78.57%) |
28 (50%) |
49 (87.5%) |
48 (85.71%) |
40 (71.43%) |
39 (69.64%) |
13 (23.21%) |
7 (12.5%) |
20 (35.71%) |
53 (94.64%) |
| Soupeř více | 9 (16.07%) |
11 (19.64%) |
7 (12.5%) |
8 (14.29%) |
11 (19.64%) |
14 (25%) |
33 (58.93%) |
8 (14.29%) |
35 (62.5%) |
3 (5.36%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Barcelona | 3x (5.36%) |
10x (17.86%) |
16x (28.57%) |
15x (26.79%) |
6x (10.71%) |
3x (5.36%) |
3x (5.36%) |
| Soupeři | 20x (35.71%) |
19x (33.93%) |
11x (19.64%) |
4x (7.14%) |
2x (3.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
3x (5.36%) |
10x (17.86%) |
20x (35.71%) |
7x (12.5%) |
8x (14.29%) |
8x (14.29%) |
| FC Barcelona dá gól | 53x (94.64%) |
| Soupeř dá gól | 36x (64.29%) |
| Oba týmy dají gól | 33x (58.93%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 9x (16.07%) |
| X | Četnost |
| 1 | 13 (23.21%) |
| 2 | 15 (26.79%) |
| 3 | 11 (19.64%) |
| 4+ | 5 (8.93%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (8.93%) |
| 2 | 1 (1.79%) |
| 3 | 2 (3.57%) |
| 4+ | 1 (1.79%) |
| Výhra - Výhra | 26 (46.43%) |
| Výhra - remíza | 1 (1.79%) |
| Výhra - prohra | 1 (1.79%) |
| Remíza - výhra | 14 (25%) |
| Remíza - remíza | 1 (1.79%) |
| Remíza - prohra | 2 (3.57%) |
| Prohra - výhra | 4 (7.14%) |
| Prohra - remíza | 1 (1.79%) |
| Prohra - prohra | 6 (10.71%) |
| Počet zápasů | 37 (66.07%) |
| z toho výher | 34 (91.89%) |
| z toho remíz | 1 (2.7%) |
| z toho proher | 2 (5.41%) |
| Počet zápasů | 19 (33.93%) |
| z toho výher | 10 (52.63%) |
| z toho remíz | 2 (10.53%) |
| z toho proher | 7 (36.84%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 7 |
| 2:1 | 8 |
| 3:0 | 7 |
| 3:1 | 5 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 3 |
| 4:2 | 2 |
| 4:3 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| 5:2 | 1 |
| 5:3 | 1 |
| 6:0 | 1 |
| 6:1 | 1 |
| 7:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Barcelona | 3x (5.36%) |
53x (94.64%) |
31x (55.36%) |
3x (5.36%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 27x (48.21%) |
29x (51.79%) |
1x (1.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
56x (100%) |
54x (96.43%) |
34x (60.71%) |
2x (3.57%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 29 (51.79%) |
| 2 | 6 (10.71%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (1.79%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |