(Zdroj obrázku: sportyzive.cz)

Přehled zápasů 23.8. - 25.8.

Kliknutím na 'info' zobrazíte předzápasový přehled vybraného utkání.

Statistický přehled každého týmu zobrazíte kliknutím na název týmu.

Čísla na stranách vyjadřují námi vypočítanou pravděpodobnost na lepší výsledek v zápase (jen u ligových soutěží)

EFL Cup

23.8. - 20:00 Walsall FC 0:1 Charlton Athletic FC
23.8. - 20:30 Sheffield Wednesday FC 3:0 Rochdale AFC
23.8. - 20:30 Shrewsbury Town FC 0:1 Burnley FC
23.8. - 20:45 Bolton Wanderers FC 1:4 Aston Villa FC
23.8. - 20:45 Norwich City FC 2:2 AFC Bournemouth
23.8. - 20:45 Barrow AFC 2:2 Lincoln City FC
23.8. - 20:45 Crawley Town FC 2:0 Fulham FC
23.8. - 20:45 Wolverhampton Wanderers FC 2:1 Preston North End FC
23.8. - 20:45 Newport County AFC 3:2 Portsmouth FC
23.8. - 20:45 Stockport County FC 0:0 Leicester City FC
23.8. - 20:45 Cambridge United FC 0:3 Southampton FC
23.8. - 20:45 Oxford United FC 0:2 Crystal Palace FC
23.8. - 20:45 Bradford City AFC 1:2 Blackburn Rovers FC
23.8. - 20:45 Gillingham FC 0:0 Exeter City FC
23.8. - 20:45 Fleetwood Town FC 0:1 Everton FC
23.8. - 20:45 Watford FC 0:2 Milton Keynes Dons FC
23.8. - 20:45 Grimsby Town FC 0:3 Nottingham Forest FC
23.8. - 20:45 Colchester United FC 0:2 Brentford FC
23.8. - 20:45 Derby County FC 1:0 West Bromwich Albion FC
23.8. - 20:45 Stevenage FC 1:0 Peterborough United FC
23.8. - 20:45 Rotherham United FC 0:1 Morecambe FC
24.8. - 20:45 Leeds United FC 3:1 Barnsley FC
24.8. - 20:45 Forest Green Rovers FC 0:3 Brighton and Hove Albion FC
24.8. - 20:45 Tranmere Rovers FC 1:2 Newcastle United FC
24.8. - 20:45 Wycombe Wanderers FC 1:3 Bristol City FC

Liga mistrů

23.8. - 21:00 FC Viktoria Plzeň 2:1 Qarabağ FK
23.8. - 21:00 SL Benfica 3:0 FC Dynamo Kyiv
23.8. - 21:00 FK Crvena zvezda 2:2 Maccabi Haifa
24.8. - 21:00 GNK Dinamo Zagreb 4:1p FK Bodø/Glimt
24.8. - 21:00 PSV Eindhoven 0:1 Rangers FC
24.8. - 21:00 Trabzonspor AŞ 0:0 FC København

Evropská liga

25.8. - 18:00 AEK Larnaca FC 3:0 SC Dnipro-1
25.8. - 18:00 FK Žalgiris Vilnius 3:3p PFC Ludogorets Razgrad
25.8. - 18:30 Silkeborg IF 1:1 HJK Helsinki
25.8. - 19:00 FC Sheriff 1:0pk FC Pyunik
25.8. - 19:00 Fenerbahçe SK 4:1 FK Austria Wien
25.8. - 19:00 Sivasspor 0:2 Malmö FF
25.8. - 19:00 AC Omonia 2:0 KAA Gent
25.8. - 21:00 Heart of Midlothian FC 0:1 FC Zürich
25.8. - 21:00 Shamrock Rovers FC 1:0 Ferencvárosi TC
25.8. - 21:00 Olympiacos FC 2:1pk Apollon Limassol FC

Konferenční liga

23.8. - 18:00 APOEL FC 3:2 Djurgardens IF
25.8. - 19:00 FC Twente 0:0 ACF Fiorentina
25.8. - 19:00 MOL Vidi FC 0:3 1. FC Köln
25.8. - 19:00 Hapoel Beer Sheva FC 2:1pk CS Universitatea Craiova
25.8. - 19:00 AIK Fotboll 0:1 1. FC Slovácko
25.8. - 19:00 Viborg FF 0:3 West Ham United FC
25.8. - 19:00 FC Basel 1893 2:0 PFK CSKA Sofia
25.8. - 19:00 Wolfsberger AC 0:4 Molde FK
25.8. - 19:00 Viking FK 1:3 FCSB
25.8. - 19:00 CFR 1907 Cluj 1:0 NK Maribor
25.8. - 19:00 SK Slavia Praha 2:0p Raków Częstochowa
25.8. - 20:00 OGC Nice 2:0p Maccabi Tel-Aviv FC
25.8. - 20:00 KF Ballkani 1:0 KF Shkupi 1927
25.8. - 20:00 RSC Anderlecht 1:1pk BSC Young Boys
25.8. - 20:00 Hamrun Spartans FC 3:3 FK Partizan
25.8. - 20:30 F91 Dudelange 1:1 KKS Lech Poznań
25.8. - 20:30 ŠK Slovan Bratislava 3:1pk HŠK Zrinjski
25.8. - 20:45 Royal Antwerp FC 1:3 İstanbul Başakşehir
25.8. - 20:45 Linfield FC 1:2pk FK Rīgas Futbola skola
25.8. - 21:00 HNK Hajduk Split 0:2 Villarreal CF
25.8. - 21:00 SK Rapid Wien 0:1 FC Vaduz
25.8. - 21:00 Gil Vicente FC 1:2 AZ Alkmaar
NovějšíPřehled zápasů 26.8. - 29.8.
StaršíPřehled zápasů 19.8. - 22.8.