|
Liverpool FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 58 | 28 (48.28%) | 11 (18.97%) | 19 (32.76%) |
| Premier League | 9.5.2026 | 13:30 | Liverpool FC | 1:1 | Chelsea FC |
| Premier League | 3.5.2026 | 16:30 | Manchester United FC | 3:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 25.4.2026 | 16:00 | Liverpool FC | 3:1 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 19.4.2026 | 15:00 | Everton FC | 1:2 | Liverpool FC |
| Liga mistrů | 14.4.2026 | 21:00 | Liverpool FC | 0:2 | Paris Saint-Germain |
| Premier League | 11.4.2026 | 18:30 | Liverpool FC | 2:0 | Fulham FC |
| Liga mistrů | 8.4.2026 | 21:00 | Paris Saint-Germain | 2:0 | Liverpool FC |
| FA Cup | 4.4.2026 | 13:45 | Manchester City FC | 4:0 | Liverpool FC |
| Premier League | 21.3.2026 | 13:45 | Brighton and Hove Albion FC | 2:1 | Liverpool FC |
| Liga mistrů | 18.3.2026 | 21:00 | Liverpool FC | 4:0 | Galatasaray AŞ |
| Statistika | Liverpool FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.78 | 1.36 | 3.14 |
| Branky v 1. poločase | 0.76 | 0.52 | 1.28 |
| xG | 1.77 | 1.31 | 3.08 |
| Střely | 15.76 | 11.52 | 27.28 |
| Střely na bránu | 5.1 | 4.21 | 9.31 |
| Rohy | 5.84 | 4.09 | 9.93 |
| Žluté karty | 1.45 | 1.81 | 3.26 |
| Červené karty | 0.07 | 0.1 | 0.17 |
| Fauly | 10.38 | 10.36 | 20.74 |
| Držení míče | 57.81% | 42.19% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 28 (48.28%) |
24 (41.38%) |
39 (67.24%) |
36 (62.07%) |
32 (55.17%) |
32 (55.17%) |
13 (22.41%) |
4 (6.9%) |
25 (43.1%) |
46 (79.31%) |
| Soupeř více | 19 (32.76%) |
15 (25.86%) |
19 (32.76%) |
19 (32.76%) |
22 (37.93%) |
23 (39.66%) |
29 (50%) |
5 (8.62%) |
27 (46.55%) |
9 (15.52%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liverpool FC | 10x (17.24%) |
18x (31.03%) |
16x (27.59%) |
7x (12.07%) |
4x (6.9%) |
2x (3.45%) |
1x (1.72%) |
| Soupeři | 16x (27.59%) |
17x (29.31%) |
15x (25.86%) |
8x (13.79%) |
2x (3.45%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (3.45%) |
8x (13.79%) |
11x (18.97%) |
16x (27.59%) |
7x (12.07%) |
9x (15.52%) |
5x (8.62%) |
| Liverpool FC dá gól | 48x (82.76%) |
| Soupeř dá gól | 42x (72.41%) |
| Oba týmy dají gól | 34x (58.62%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 12x (20.69%) |
| X | Četnost |
| 1 | 13 (22.41%) |
| 2 | 7 (12.07%) |
| 3 | 5 (8.62%) |
| 4+ | 3 (5.17%) |
| X | Četnost |
| 1 | 12 (20.69%) |
| 2 | 2 (3.45%) |
| 3 | 4 (6.9%) |
| 4+ | 1 (1.72%) |
| Výhra - Výhra | 19 (32.76%) |
| Výhra - remíza | 4 (6.9%) |
| Výhra - prohra | 1 (1.72%) |
| Remíza - výhra | 9 (15.52%) |
| Remíza - remíza | 5 (8.62%) |
| Remíza - prohra | 5 (8.62%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 2 (3.45%) |
| Prohra - prohra | 13 (22.41%) |
| Počet zápasů | 34 (58.62%) |
| z toho výher | 26 (76.47%) |
| z toho remíz | 6 (17.65%) |
| z toho proher | 2 (5.88%) |
| Počet zápasů | 22 (37.93%) |
| z toho výher | 2 (9.09%) |
| z toho remíz | 3 (13.64%) |
| z toho proher | 17 (77.27%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 6 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 5 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 2 |
| 4:2 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| 5:2 | 1 |
| 6:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 3 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 6 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 4 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liverpool FC | 6x (10.34%) |
52x (89.66%) |
18x (31.03%) |
3x (5.17%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 13x (22.41%) |
45x (77.59%) |
3x (5.17%) |
1x (1.72%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
58x (100%) |
56x (96.55%) |
32x (55.17%) |
5x (8.62%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 13 (22.41%) |
| 2 | 4 (6.9%) |
| 3 | 1 (1.72%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (5.17%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |