Liverpool FC - znak

Liverpool FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
56 26 (46.43%) 11 (19.64%) 19 (33.93%)

Poslední zápasy

Premier League 4.9.2026 21:00 Ipswich Town FC 0:2 Liverpool FC
Premier League 29.8.2026 13:30 Liverpool FC 2:2 Nottingham Forest FC
Premier League 23.8.2026 17:30 Newcastle United FC 2:2 Liverpool FC
Premier League 24.5.2026 17:00 Liverpool FC 1:1 Brentford FC
Premier League 15.5.2026 21:00 Aston Villa FC 4:2 Liverpool FC
Premier League 9.5.2026 13:30 Liverpool FC 1:1 Chelsea FC
Premier League 3.5.2026 16:30 Manchester United FC 3:2 Liverpool FC
Premier League 25.4.2026 16:00 Liverpool FC 3:1 Crystal Palace FC
Premier League 19.4.2026 15:00 Everton FC 1:2 Liverpool FC
Liga mistrů 14.4.2026 21:00 Liverpool FC 0:2 Paris Saint-Germain

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Liverpool FC Soupeři Celkem
Branky 1.73 1.36 3.09
Branky v 1. poločase 0.68 0.54 1.22
xG 1.83 1.29 3.12
Střely 16.09 11.23 27.32
Střely na bránu 5.16 4.09 9.25
Rohy 6.16 3.98 10.14
Žluté karty 1.52 1.96 3.48
Červené karty 0.05 0.07 0.12
Fauly 10.5 10.34 20.84
Držení míče 58.11% 41.89% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 26
(46.43%)
20
(35.71%)
39
(69.64%)
38
(67.86%)
32
(57.14%)
33
(58.93%)
12
(21.43%)
3
(5.36%)
25
(44.64%)
45
(80.36%)
Soupeř více 19
(33.93%)
17
(30.36%)
17
(30.36%)
15
(26.79%)
20
(35.71%)
21
(37.5%)
29
(51.79%)
3
(5.36%)
24
(42.86%)
8
(14.29%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Liverpool FC 10x
(17.86%)
17x
(30.36%)
17x
(30.36%)
6x
(10.71%)
3x
(5.36%)
2x
(3.57%)
1x
(1.79%)
Soupeři 16x
(28.57%)
17x
(30.36%)
13x
(23.21%)
7x
(12.5%)
3x
(5.36%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(3.57%)
7x
(12.5%)
12x
(21.43%)
16x
(28.57%)
7x
(12.5%)
7x
(12.5%)
5x
(8.93%)
Liverpool FC dá gól 46x (82.14%)
Soupeř dá gól 40x (71.43%)
Oba týmy dají gól 32x (57.14%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 10x (17.86%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 11 (19.64%)
2 7 (12.5%)
3 5 (8.93%)
4+ 3 (5.36%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 11 (19.64%)
2 3 (5.36%)
3 4 (7.14%)
4+ 1 (1.79%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 18 (32.14%)
Výhra - remíza 2 (3.57%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 8 (14.29%)
Remíza - remíza 6 (10.71%)
Remíza - prohra 5 (8.93%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 3 (5.36%)
Prohra - prohra 14 (25%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 30 (53.57%)
z toho výher 24 (80%)
z toho remíz 5 (16.67%)
z toho proher 1 (3.33%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 24 (42.86%)
z toho výher 2 (8.33%)
z toho remíz 4 (16.67%)
z toho proher 18 (75%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 5
2:1 5
3:0 2
3:1 2
3:2 1
4:0 1
4:1 2
5:1 1
5:2 1
6:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 5
2:2 3
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 2
0:3 3
0:4 1
1:2 6
1:4 1
2:3 3
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Liverpool FC 4x
(7.14%)
52x
(92.86%)
19x
(33.93%)
3x
(5.36%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 13x
(23.21%)
43x
(76.79%)
1x
(1.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
56x
(100%)
54x
(96.43%)
31x
(55.36%)
4x
(7.14%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 14 (25%)
2 4 (7.14%)
3 1 (1.79%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (3.57%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)