Přehled zápasů 19.9. - 21.9.

Kliknutím na 'info' zobrazíte předzápasový přehled vybraného utkání.

Statistický přehled každého týmu zobrazíte kliknutím na název týmu.

Čísla na stranách vyjadřují námi vypočítanou pravděpodobnost na lepší výsledek v zápase (jen u ligových soutěží)

Liga mistrů

19.9. - 18:45 AC Milan 0:0 Newcastle United FC
19.9. - 18:45 BSC Young Boys 1:3 RB Leipzig
19.9. - 21:00 Manchester City FC 3:1 FK Crvena zvezda
19.9. - 21:00 FC Barcelona 5:0 Royal Antwerp FC
19.9. - 21:00 FC Shakhtar Donetsk 1:3 FC Porto
19.9. - 21:00 Feyenoord 2:0 Celtic FC
19.9. - 21:00 SS Lazio 1:1 Club Atlético de Madrid
19.9. - 21:00 Paris Saint-Germain 2:0 Borussia Dortmund
20.9. - 18:45 Galatasaray AŞ 2:2 FC København
20.9. - 18:45 Real Madrid CF 1:0 1. FC Union Berlin
20.9. - 21:00 Sevilla FC 1:1 RC Lens
20.9. - 21:00 Arsenal FC 4:0 PSV Eindhoven
20.9. - 21:00 SC Braga 1:2 SSC Napoli
20.9. - 21:00 SL Benfica 0:2 FC Salzburg
20.9. - 21:00 Real Sociedad de Fútbol 1:1 FC Internazionale Milano
20.9. - 21:00 FC Bayern München 4:3 Manchester United FC

Evropská liga

21.9. - 18:45 FC Sheriff 1:2 AS Roma
21.9. - 18:45 Bayer 04 Leverkusen 4:0 BK Häcken
21.9. - 18:45 Qarabağ FK 1:0 Molde FK
21.9. - 18:45 LASK Linz 1:3 Liverpool FC
21.9. - 18:45 Panathinaikos FC 2:0 Villarreal CF
21.9. - 18:45 Stade Rennais FC 3:0 Maccabi Haifa
21.9. - 18:45 Servette FC 0:2 SK Slavia Praha
21.9. - 18:55 Royal Union Saint-Gilloise 1:1 Toulouse FC
21.9. - 21:00 Brighton and Hove Albion FC 2:3 AEK Athens FC
21.9. - 21:00 AC Sparta Praha 3:2 Aris FC Limassol
21.9. - 21:00 Rangers FC 1:0 Real Betis Balompié
21.9. - 21:00 Atalanta BC 2:0 Raków Częstochowa
21.9. - 21:00 West Ham United FC 3:1 FK Bačka Topola
21.9. - 21:00 SK Sturm Graz 1:2 Sporting CP
21.9. - 21:00 Olympiacos FC 2:3 SC Freiburg
21.9. - 21:00 AFC Ajax 3:3 Olympique de Marseille

Konferenční liga

20.9. - 16:30 Lille OSC 2:0 NK Olimpija Ljubljana
21.9. - 18:45 Fenerbahçe SK 3:1 FC Nordsjælland
21.9. - 18:45 Legia Warszawa 3:2 Aston Villa FC
21.9. - 18:45 PFC Ludogorets Razgrad 4:0 FC Spartak Trnava
21.9. - 18:45 HŠK Zrinjski 4:3 AZ Alkmaar
21.9. - 18:45 Ferencvárosi TC 3:1 FK Čukarički
21.9. - 18:45 KRC Genk 2:2 ACF Fiorentina
21.9. - 18:45 Eintracht Frankfurt 2:1 Aberdeen FC
21.9. - 18:45 HJK Helsinki 2:3 PAOK FC
21.9. - 21:00 ŠK Slovan Bratislava 2:1 KÍ Klaksvík
21.9. - 21:00 Maccabi Tel-Aviv FC 3:2 Breidablik UBK
21.9. - 21:00 FC Zorya Luhansk 1:1 KAA Gent
21.9. - 21:00 GNK Dinamo Zagreb 5:1 FC Astana
21.9. - 21:00 FC Viktoria Plzeň 1:0 KF Ballkani
21.9. - 21:00 Club Brugge KV 1:1 Beşiktaş JK
21.9. - 21:00 FC Lugano 0:0 FK Bodø/Glimt
NovějšíPřehled zápasů 22.9. - 24.9.
StaršíPřehled zápasů 15.9. - 18.9.