Přehled zápasů 7.11. - 9.11.

Kliknutím na 'info' zobrazíte předzápasový přehled vybraného utkání.

Statistický přehled každého týmu zobrazíte kliknutím na název týmu.

Čísla na stranách vyjadřují námi vypočítanou pravděpodobnost na lepší výsledek v zápase (jen u ligových soutěží)

Liga mistrů

7.11. - 18:45 FC Shakhtar Donetsk 1:0 FC Barcelona
7.11. - 18:45 Borussia Dortmund 2:0 Newcastle United FC
7.11. - 21:00 FC Porto 2:0 Royal Antwerp FC
7.11. - 21:00 Club Atlético de Madrid 6:0 Celtic FC
7.11. - 21:00 SS Lazio 1:0 Feyenoord
7.11. - 21:00 AC Milan 2:1 Paris Saint-Germain
7.11. - 21:00 Manchester City FC 3:0 BSC Young Boys
7.11. - 21:00 FK Crvena zvezda 1:2 RB Leipzig
8.11. - 18:45 SSC Napoli 1:1 1. FC Union Berlin
8.11. - 18:45 Real Sociedad de Fútbol 3:1 SL Benfica
8.11. - 21:00 Real Madrid CF 3:0 SC Braga
8.11. - 21:00 FC Salzburg 0:1 FC Internazionale Milano
8.11. - 21:00 FC Bayern München 2:1 Galatasaray AŞ
8.11. - 21:00 FC København 4:3 Manchester United FC
8.11. - 21:00 Arsenal FC 2:0 Sevilla FC
8.11. - 21:00 PSV Eindhoven 1:0 RC Lens

Evropská liga

9.11. - 18:45 Qarabağ FK 0:1 Bayer 04 Leverkusen
9.11. - 18:45 LASK Linz 3:0 Royal Union Saint-Gilloise
9.11. - 18:45 Toulouse FC 3:2 Liverpool FC
9.11. - 18:45 Stade Rennais FC 3:1 Panathinaikos FC
9.11. - 18:45 Maccabi Haifa 1:2 Villarreal CF
9.11. - 18:45 Servette FC 2:1 FC Sheriff
9.11. - 18:45 SK Slavia Praha 2:0 AS Roma
9.11. - 18:45 AFC Ajax 0:2 Brighton and Hove Albion FC
9.11. - 21:00 Sporting CP 2:1 Raków Częstochowa
9.11. - 21:00 SC Freiburg 5:0 FK Bačka Topola
9.11. - 21:00 BK Häcken 1:3 Molde FK
9.11. - 21:00 West Ham United FC 1:0 Olympiacos FC
9.11. - 21:00 AEK Athens FC 0:2 Olympique de Marseille
9.11. - 21:00 Real Betis Balompié 4:1 Aris FC Limassol
9.11. - 21:00 Rangers FC 2:1 AC Sparta Praha
9.11. - 21:00 Atalanta BC 1:0 SK Sturm Graz

Konferenční liga

9.11. - 16:30 FC Astana 0:0 KF Ballkani
9.11. - 18:45 Ferencvárosi TC 1:1 KRC Genk
9.11. - 18:45 FC Viktoria Plzeň 1:0 GNK Dinamo Zagreb
9.11. - 18:45 PAOK FC 2:2 Aberdeen FC
9.11. - 18:45 Beşiktaş JK 1:2 FK Bodø/Glimt
9.11. - 18:45 HJK Helsinki 0:1 Eintracht Frankfurt
9.11. - 18:45 FC Nordsjælland 1:1 FC Spartak Trnava
9.11. - 18:45 Legia Warszawa 2:0 HŠK Zrinjski
9.11. - 18:45 FK Čukarički 0:1 ACF Fiorentina
9.11. - 21:00 ŠK Slovan Bratislava 1:1 Lille OSC
9.11. - 21:00 Club Brugge KV 2:0 FC Lugano
9.11. - 21:00 NK Olimpija Ljubljana 2:0 KÍ Klaksvík
9.11. - 21:00 Breidablik UBK 2:3 KAA Gent
9.11. - 21:00 PFC Ludogorets Razgrad 2:0 Fenerbahçe SK
9.11. - 21:00 Aston Villa FC 2:1 AZ Alkmaar
9.11. - 21:00 FC Zorya Luhansk 1:3 Maccabi Tel-Aviv FC
NovějšíPřehled zápasů 10.11. - 13.11.
StaršíPřehled zápasů 3.11. - 6.11.