Přehled zápasů 2.4. - 4.4.

Kliknutím na 'info' zobrazíte předzápasový přehled vybraného utkání.

Statistický přehled každého týmu zobrazíte kliknutím na název týmu.

Čísla na stranách vyjadřují námi vypočítanou pravděpodobnost na lepší výsledek v zápase (jen u ligových soutěží)

Premier League

2.4. - 20:30 67% Newcastle United FC 1:1 Everton FC 33%
2.4. - 20:30 34% Nottingham Forest FC 3:1 Fulham FC 66%
2.4. - 20:45 71% AFC Bournemouth 1:0 Crystal Palace FC 29%
2.4. - 20:45 54% Burnley FC 1:1 Wolverhampton Wanderers FC 46%
2.4. - 21:15 40% West Ham United FC 1:1 Tottenham Hotspur FC 60%
3.4. - 20:30 86% Arsenal FC 2:0 Luton Town FC 14%
3.4. - 20:30 39% Brentford FC 0:0 Brighton and Hove Albion FC 61%
3.4. - 21:15 61% Manchester City FC 4:1 Aston Villa FC 39%
4.4. - 20:30 72% Liverpool FC 3:1 Sheffield United FC 28%
4.4. - 21:15 61% Chelsea FC 4:3 Manchester United FC 39%

La Liga

4.4. - 20:00 38% Granada CF 0:1 Valencia CF 62%

MOL Cup

3.4. - 18:00 SFC Opava 0:2 AC Sparta Praha

Coupe de France

2.4. - 20:45 Olympique Lyonnais 3:0 Valenciennes FC
3.4. - 21:10 Paris Saint-Germain 1:0 Stade Rennais FC

DFB-Pokal

2.4. - 20:45 1. FC Saarbrücken 0:2 1. FC Kaiserslautern
3.4. - 20:45 Bayer 04 Leverkusen 4:0 Fortuna Düsseldorf

Coppa Italia

2.4. - 21:00 Juventus FC 2:0 SS Lazio
3.4. - 21:00 ACF Fiorentina 1:0 Atalanta BC

Eredivisie

2.4. - 18:45 42% Vitesse 1:4 Sparta Rotterdam 58%
2.4. - 20:00 22% AS Excelsior 0:2 PSV Eindhoven 78%
2.4. - 21:00 44% Fortuna Sittard 1:1 NEC Nijmegen 56%
3.4. - 18:45 34% Heracles Almelo 5:0 AZ Alkmaar 66%
3.4. - 20:00 68% FC Utrecht 5:1 PEC Zwolle 32%
3.4. - 21:00 32% SC Heerenveen 3:3 FC Twente 68%
4.4. - 18:45 20% FC Volendam 0:0 Feyenoord 80%
4.4. - 20:00 48% RKC Waalwijk 0:0 Almere City FC 52%
4.4. - 21:00 62% AFC Ajax 1:1 Go Ahead Eagles 38%

Ekstraklasa

2.4. - 19:00 40% KS Warta Poznań 1:1 Zagłębie Lubin 60%

Taça de Portugal

2.4. - 21:45 SL Benfica 2:2 Sporting CP

Puchar Polski

3.4. - 17:30 Wisła Kraków 2:1 Piast Gliwice
3.4. - 20:30 MKS Pogoń Szczecin 2:1 SSA Jagiellonia Białystok

Slovnaft Cup

2.4. - 16:00 ŠK Odeva Lipany 0:5 MFK Ružomberok
3.4. - 15:30 FC Spartak Trnava 1:0 FK Železiarne Podbrezová
NovějšíPřehled zápasů 5.4. - 8.4.
StaršíPřehled zápasů 29.3. - 1.4.